Povezane vesti
Tužilac nije opravdao izostanak: Odloženo suđenje najpoznatijem srpskom makrou
Večernje novosti 05.10.2021
Mihajlo Maksimović / Foto Z. Jovanović Maksimović je, svojevremeno, na suđenju priznao da je posredovao u prostituciji između devojaka koje su radile za njega i klijenata, ali je odbio optužbe za trgovinu ljudima. I on, kao i njegov brat Dušan… »
Kralj „elitne prostitucije“ još daleko od presude, suđenje opet odloženo
Nova 05.10.2021
U Višem sudu u Beogradu danas je za 10. novembar odloženo suđenje Mihajlu Maksimoviću i njegovom bratu Dušanu Milenkoviću povodom optužbi za posredovanje u prostituciji, koje je danas trebalo da krene ispočetka. Do odlaganja je došlo zbog izostanka… »
Odloženo suđenje najpoznatijem estradnom makrou: Mihailo Maksimović stigao u Palatu pravde iz kućnog pritvora foto
Kurir 05.10.2021
Ponovljeno suđenje Mihailu Maksimoviću, najpoznatijem estradnom makrou, odloženo je danas jer se u sudnici nije pojavio zamenik Višeg javnog tužioca, niti je dostavio razlog svog nedolaska. Novo ročište zakazano je za 10. novembar. Maksimović je ranije… »
Vesti dana »
Više javno tužilaštvo u Čačku naložilo obdukciju tela devojčice koja je preminula nakon operacije krajnika
Morava info pre 9 minutajoš 59 povezanih
Nenadić (TS): Alarmantni podaci o percepciji korupcije u Srbiji, udar na TOK dovoljno govori
Beta pre 3 satajoš 33 povezane
Gasni aranžman sa Rusijom biće verovatno produžen do oktobra
Bloomberg Adria pre 6 satijoš 26 povezanih
(Video) Pao kran na gradilištu na Ledinama, jedna osoba prevezena u Urgentni centar
Blic pre 6 satijoš 6 povezanih




