Povezane vesti

Ibrahimović se poklonio Novaku kao nikome dosad

Ibrahimović se poklonio Novaku kao nikome dosad

Nova 05.10.2021
Zlatan Ibrahimović, legendarni fudbaler, proslavio je 40. rođendan, a nedugo nakon njega je odlučio da javno govori o Novaku Đokoviću. Ovako se nije poklonio nikome u karijeru, dovoljno je reći da je uporedio najboljeg tenisera sveta sa sobom… »
Ceo svet pljuje Novaka zbog ovoga, a SAD im je Zlatan začepio usta: Ja sam kao Nole, tako se osetimo živima!

Ceo svet pljuje Novaka zbog ovoga, a SAD im je Zlatan začepio usta: Ja sam kao Nole, tako se osetimo živima!

Mondo 05.10.2021
Svima smeta kada Novak pokaže bes na terenu, ali ne shvataju sportiste. Svima smeta kada Novak pokaže bes na terenu, ali ne shvataju sportiste. Dobro je poznato da su Novak Đoković i Zlatan Ibrahimović dobri prijatelji, pa tako nikoga nije začudilo… »
‘Razmišljamo kao balkanci, isti smo!’: Ibrahimović o prijateljstvu sa Đokovićem – ‘Savršen je!’

‘Razmišljamo kao balkanci, isti smo!’: Ibrahimović o prijateljstvu sa Đokovićem – ‘Savršen je!’

Hot sport 05.10.2021
Iako je minulog vikenda zagazio u petu deceniju života, Ibrahimović je i dalje jedan od najboljih napadača… Zbog povrede, Šveđanin je neko vreme van terena, ali ne planira da se povuče. Nedavno je velikom žurkom proslavio 40. rođendan, a odmah… »
Ibrahimović: Novak razmišlja na balkanski način, on je kao ja

Ibrahimović: Novak razmišlja na balkanski način, on je kao ja

N1 Info 05.10.2021
Napadač Milana Zlatan Ibrahimović u nedelju je proslavio 40. rođendan, a u razgovoru za italijanske medije istakao je da ga Novak Đoković podseća na njega. Srpski teniser je osvojio 20 Gren slem titula u karijeri i na večnoj listi deli prvo mesto… »

Vesti dana »