Povezane vesti
Razbojnik upao u apoteku, vređao radnicu, a evo šta je oteo: I nije se zaustavio nakon toga, evo gde ga je policija uhapsila
Kurir 05.10.2021
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu, u saradnji sa Osnovnim javnim tužilaštvom u Nišu, uhapsili su D. Š. (41) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nasilničko ponašanje. Sumnja se da je on juče, u centru… »
Upao u apoteku i tražio lekove, pa ukrao kozmetiku
Nova 05.10.2021
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu, zajedno sa Osnovnim javnim tužilaštvom, uhapsili su D. Š. (41) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nasilničko ponašanje. Sumnja se da je on juče, u centru grada… »
Vređao apotekarku, pa ukrao kozmetiku: Uhapšen Nišlija zbog nasilničkog ponašanja
Večernje novosti 05.10.2021
foto: D.Novković Sumnja se da je on juče, u centru grada, ušao u jednu apoteku, vređao radnicu i pretio joj, a pošto mu nije dala lekove koje je tražio, uzeo je kozmetiku sa police i otišao. Takođe se sumnjiči da je potom u jednoj kancelariji u blizini… »
Vesti dana »
Medvedev: Odmazda na napad u Hersonskoj oblasti mora stići i počinioce i njihove komandante
Sputnik pre 17 minutajoš 29 povezanih
NIS: Posebna licenca SAD omogućava ponovno pokretanje rafinerije i uvoz sirove nafte
N1 Info pre 12 minutajoš 36 povezanih
Stiže otopljenje, preti i olujni vetar: Od ovog datuma sneg, ovi delovi Srbije biće prvi na udaru zahlađenja
Telegraf pre 3 satajoš 28 povezanih





