Povezane vesti

Belivukov rođak tvrdi da nije ubio druga! Ibrahimović: Nisam ga ubio, čuo sam ga kako viče: Ovaj me juri

Belivukov rođak tvrdi da nije ubio druga! Ibrahimović: Nisam ga ubio, čuo sam ga kako viče: Ovaj me juri

Kurir 05.10.2021
Optuženi za ubistvo najboljeg druga Ivana Trifunovića (22) nijednom pokojnog nije nazvao po imenu, već ga je oslovljavao sa "oštećeni" Nisam kriv. Bio sam u dobrom odnosu sa oštećenim, kao i s njegovim ocem. Bio je dobar dečko, moj drug, ali je… »
Ibrahimović tvrdi da nije ubio druga: Te noći nisam kod sebe imao nož! Sestra žrtve zaplakala - Sram ga bilo!

Ibrahimović tvrdi da nije ubio druga: Te noći nisam kod sebe imao nož! Sestra žrtve zaplakala - Sram ga bilo!

Večernje novosti 05.10.2021
Foto: Fejsbuk On je iznoseći odbranu kazao da ne zna kako se to desilo. Rekao je da po savetu advokata u ovoj fazi postupka neće da odgovara na pitanja tužilaštva i suda. - Te noći nisam kod sebe imao nož, niti sam ga ikada ranije nosio - tvrdio je… »
Belivukov brat saslušan: "Ivan je bio moj prijatelj i imao je probleme sa porocima" Izjava optuženog koji je nasmrt izbo svog…

Belivukov brat saslušan: "Ivan je bio moj prijatelj i imao je probleme sa porocima" Izjava optuženog koji je nasmrt izbo svog…

Blic 05.10.2021
Suđenje Damiru Ibrahimoviću, bratu Veljka Belivuka, optuženom da je u noći između 14. i 15. januara ove godine ubio najboljeg druga Ivana Trifunovića, održano je danas pred Višim sudom u Beogradu. Ibrahimović je u odbrani koju je izneo negirao… »
Rođak velje nevolje izneo odbranu za ubistvo najboljeg druga Nisam kriv! Bio je dobar dečko, imao je problema s alkoholom i…

Rođak velje nevolje izneo odbranu za ubistvo najboljeg druga Nisam kriv! Bio je dobar dečko, imao je problema s alkoholom i…

Kurir 05.10.2021
Damir Ibrahimović (20), inače blizak rođak Veljka Belivuka, koji se sumnjiči da je posle dočeka Srpske nove godine nasmrt izbo Ivana Trifunovića (22) danas je iznosio odbranu u Višem sudu u Beogradu, gde je negirao krivicu. - Nisam kriv! Bio sam u… »
Sestrić Veljka Belivuka negira da je ubio druga na Novom Beogradu

Sestrić Veljka Belivuka negira da je ubio druga na Novom Beogradu

Nova 05.10.2021
Suđenje Damiru Ibrahimoviću, sestriću Veljka Belivuka, optuženom da je 14. januara ove godine ubio najboljeg druga Ivana Trifunovića, održano je danas pred Višim sudom u Beogradu. Ibrahimović je u odbrani koju je izneo negirao zločin. Podsetimo… »

Vesti dana »