Povezane vesti

Ponovo pokušava da glumi facu! Milanović zapretio Srbiji: "Nastavite li ovako..."

Ponovo pokušava da glumi facu! Milanović zapretio Srbiji: "Nastavite li ovako..."

Srbija danas 05.10.2021
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović oglasio se posle izjave premijerke Srbije Ane Brnabić. Naime, Brnabić je kritikovala reči Milanovića, koji je rekao da je predsednik i hrvatskih državljana iz BiH, što je naišlo i na osude od strane bošnjačkih… »
Milanović: Mi smo u EU, Srbija nije i pitanje je kada će

Milanović: Mi smo u EU, Srbija nije i pitanje je kada će

Al Jazeera 05.10.2021
Predsjednik Hrvatske reagirao je na kritike srbijanske premijerke Ane Brnabić, koja je izjavu Zorana Milanovića da je on ‘i predsjednik bh. Hrvata’ nazvala nevjerovatnom. Predsjednik Hrvatske Zoran Milanović osvrnuo se u utorak na izjavu srbijanske… »
Milanović: Ana Brnabić je Vučićeva portparolka

Milanović: Ana Brnabić je Vučićeva portparolka

Novi magazin 05.10.2021
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas u Zagrebu da ne sluša izjave premijerke Srbije Ane Brnabić, koju je nazvao portparolkom predsednika Aleksandra Vučića. "Ja ne slušam ni njene ni izjave bilo koga od tih junaka doba zlog u Srbiji… »
Predsednik Hrvatske: Mi smo u EU, Srbija nije i pitanje je kada će

Predsednik Hrvatske: Mi smo u EU, Srbija nije i pitanje je kada će

Vesti online 05.10.2021
Predsednik Zoran Milanović osvrnuo se danas na izjavu srpske premijerke Ane Brnabić u Mostaru, da ona nije premijerka hercegovačkih Srba, rekavši da ne sluša njene izjave ni, kako je naveo, “njene ni ikoga od junaka doba zlog”. – Mi smo EU, oni… »
Milanović: Mi smo u EU, Srbija nije i pitanje je kada će

Milanović: Mi smo u EU, Srbija nije i pitanje je kada će

Politika 05.10.2021
ZAGREB- Predsednik Zoran Milanović osvrnuo se danas na izjavu srpske premijerke Ane Brnabić u Mostaru, da ona nije premijerka hercegovačkih Srba, rekavši da ne sluša njene izjave ni, kako je naveo, „njene ni ikoga od junaka doba zlog”. „Mi smo… »
Milanović: Brnabić portparolka Vučića, ne slušam izjave tih „junaka doba zlog“

Milanović: Brnabić portparolka Vučića, ne slušam izjave tih „junaka doba zlog“

N1 Info 05.10.2021
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović kazao je, povodom izjave srpske premijerke Ane Brnabić da ona nije premijerka svih Srba, nego Srbije, da ne sluša njene izjave, niti izjave bilo koga od tih "junaka doba zlog" u Srbiji. Brnabić je juče u Mostaru… »

Vesti dana »