Povezane vesti

U odbranu Malog stali predsednici države i Vlade, on ponavlja – sve je laž

U odbranu Malog stali predsednici države i Vlade, on ponavlja – sve je laž

N1 Info 05.10.2021
Dva dana, istina samo u nezavisnim medijima, govori se o tome da je u okviru međunarodnog projekta "Pandorini papiri" dokazano da je ministar finansija Siniša Mali bio vlasnik 24 stana u Bugarskoj, kao i dve ofšor firme. Predstavnici vlasti, do danas… »
Brnabić: Priča o "Pandorinim papirima" je zamena teza, dokumenta bez pravnog tumačenja nisu dokaz

Brnabić: Priča o "Pandorinim papirima" je zamena teza, dokumenta bez pravnog tumačenja nisu dokaz

Blic 05.10.2021
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas povodom "Pandorinih papira" u kojima se pominje ministar Siniša Mali, da dokumenta bez pravnog tumačenja nisu dokaz i naglasila da u njima nema ništa što domaći nadležni organi već nisu… »
Tepić: Brojni dokazi o vezama porodice Vučić sa Zvonkom Veselinovićem

Tepić: Brojni dokazi o vezama porodice Vučić sa Zvonkom Veselinovićem

N1 Info 05.10.2021
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić izjavila je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić lagao kada je rekao da nije u kontaktu sa kontroverznim biznismenom sa Kosova Zvonkom Veselinovićem, i pokazala fotografije koje, kako je… »
Premijerka ne vidi šta je novo u slučaju Mali: Zamenjujemo teze, a Đilas?

Premijerka ne vidi šta je novo u slučaju Mali: Zamenjujemo teze, a Đilas?

N1 Info 05.10.2021
Dokumenta bez pravnog tumačenja nikada nisu bila dokaz pa ni sada, sve ono što sam videla - ništa novo nisam videla od onog što je ranije objavljeno, ne postoji nijedna informacija što nije istraženo i obrađeno od nadležnih, ako postoji - pozivam… »
Brnabić i Vučić: Nije dokazano da je Mali kupio stanove u Bugarskoj

Brnabić i Vučić: Nije dokazano da je Mali kupio stanove u Bugarskoj

Slobodna Evropa 05.10.2021
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je da "nije istina" da je ministar finansija Siniša Mali tokom 2012. i 2013. godine kupio 24 stana u Bugarskoj, kao što je objavljeno u dokumentima do kojih su novinari KRIK-a došli u okviru međunarodnog… »
Premijerka Brnabić nakon sednice: Siniša Mali nije imao 24 stana! Videla sam podatke to je laž ili pogrešna interpretacija

Premijerka Brnabić nakon sednice: Siniša Mali nije imao 24 stana! Videla sam podatke to je laž ili pogrešna interpretacija

Kurir 05.10.2021
Premijerka Ana Brnabić nakon sednice kriznog štaba odgovarala je na pitanje novinara u Palati Srbija. Između ostalog, osvrnula se i na pitanje o ministru finansija Siniši Malom, ali i na pitanje o aferi "Jovanjici". Naime, novinarka portala Krik… »
Novinarka N1 poklopila pobesnelog ministra: Vi ste Siniša Mali sa 24 stana

Novinarka N1 poklopila pobesnelog ministra: Vi ste Siniša Mali sa 24 stana

Nova 05.10.2021
Novinarka televizije N1, Vanja Đurić, pokušala je danas da dobije odgovor od ministra finansija Siniše Malog o tome kako se njegov potpis našao na sertifikatima koji potvrđuju da je bio vlasnik dve ofšor kompanije, odnosno 24 luksuzna apartmana na… »
Vučić KRIK-u: Siguran sam da niste dokazali da je Mali bio vlasnik 24 stana

Vučić KRIK-u: Siguran sam da niste dokazali da je Mali bio vlasnik 24 stana

N1 Info 05.10.2021
kako piše KRIK, uprkos tome što su u "Pandorinim papirima" objavljena dokumenta koja pokazuju da je ministar finansija Siniša Mali bio vlasnik 24 luksuzna stana u Bugarskoj, predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je siguran "da KRIK to nije… »
Brnabić: Nije istina da je Mali 2012. godine kupio stanove u Bugarskoj

Brnabić: Nije istina da je Mali 2012. godine kupio stanove u Bugarskoj

Danas 05.10.2021
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da „nije istina“ to što pokazuju „Pandorini papiri“, da je ministar finansija Siniša Mali tokom 2012. i 2013. godine kupio 24 stana u Bugarskoj. „Dokumenti bez pravnog tumačenja nisu… »
Ovo je potpuna zamena teza Brnabić: Zbog čega se ne ispitaju Đilasovih 619 miliona evra?

Ovo je potpuna zamena teza Brnabić: Zbog čega se ne ispitaju Đilasovih 619 miliona evra?

Večernje novosti 05.10.2021
Foto: Tanjug/T.R. - Dokumenta bez pravnog tumačenja nisu dokaz ničega. Sve ono što sam stigla da pogledam, ništa novo nisam videla od onog što je već objavljivano. Ne postoji neka nova informacija na koju nije odgovoreno, što nije istraženo od… »
Tepić: Mali da preda ključeve stanova u Bugarskoj novinarima koji su to otkrili kao što je obećao

Tepić: Mali da preda ključeve stanova u Bugarskoj novinarima koji su to otkrili kao što je obećao

Novi magazin 05.10.2021
Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić pozvala je danas ministra finansija Sinišu Malog da "uruči ključeve svojih stanova u Bugakoj novinarima koji su ih otkrili", navodeći i da je "sve više napredovao u državnoj službi što… »
Vučić KRIK-u: Siguran sam da niste dokazali da je Mali bio vlasnik 24 stana

Vučić KRIK-u: Siguran sam da niste dokazali da je Mali bio vlasnik 24 stana

Nova 05.10.2021
Uprkos tome što su u „Pandorinim papirima“ objavljena dokumenta koja pokazuju da je ministar finansija Siniša Mali bio vlasnik 24 luksuzna stana u Bugarskoj, predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je siguran da KRIK to nije dokazao. „Ja… »
Tepić: Zvonko Veselinović finansirao predizbornu kampanju SNS

Tepić: Zvonko Veselinović finansirao predizbornu kampanju SNS

Nova 05.10.2021
Potpredsednica Stranke slobode i pravde, Marinika Tepić izjavila je danas, na konferenciji za medije da je kolega Andreja Vučića iz Zavoda za izradu novčanica, Goran Bojović, član Upravnog odbora SDPR-a i čovek koji se sastaje sa “kontroverznim… »
Tepić: Brojni dokazi o vezama porodice Vučić sa Zvonkom Veselinovićem

Tepić: Brojni dokazi o vezama porodice Vučić sa Zvonkom Veselinovićem

Danas 05.10.2021
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić izjavila je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić lagao kada je rekao da nije u kontaktu sa kontroverznim biznismenom sa Kosova Zvonkom Veselinovićem, i pokazala fotografije koje, kako je… »

Vesti dana »