Povezane vesti

Pobedila u Zvezdama Granda i odselila se! Imala je teško detinjstvo, pogađale su je afere - evo gde živi i da li peva!

Pobedila u Zvezdama Granda i odselila se! Imala je teško detinjstvo, pogađale su je afere - evo gde živi i da li peva!

Mondo 05.10.2021
Džejli Ramović se dopada život daleko odavde. Džejli Ramović se dopada život daleko odavde. I dok su svi mislili da Džejla Ramović iz Goražda, koja je pobedila u Zvezdama Granda 2019. godine i podelila sa svima da je imala trnovit put do uspeha… »
Džejla Ramović u Španiji menja život iz korena: Nedostaje mi muzika

Džejla Ramović u Španiji menja život iz korena: Nedostaje mi muzika

Nova 05.10.2021
Mlada pevačica Džejla Ramović nedavno se preselila u Španiju gde je upisala studije na jednom fakultetu, a u direktnom videu uključenju u emisiju "Grand Magazin" otkrila je ko joj najviše nedostaje i kakvi su joj planovi za budućnost. –… »
Džejla ramović napustila Balkan: Evo gde je pobednica "Zvezda Granda" odlučila da nastavi školovanje

Džejla ramović napustila Balkan: Evo gde je pobednica "Zvezda Granda" odlučila da nastavi školovanje

Večernje novosti 04.10.2021
Foto: Instagram/dzejlaramovic - Odlično mi je ovde. Baš sam zadovoljna. Jako sam srećna što je fakultet konačno otpočeo. Sve ide po planu. Nedostaju mi članovi porodice i pas. Ovde je sve drugačije. Puno je izazova, a ja sam željna znanja. Ušla… »

Vesti dana »