Povezane vesti
"Vakcinacija mora da se podigne na 80 odsto": Kon nakon Kriznog štaba: Posebno ne razumem protivargument za kovid propusnice
Blic 05.10.2021
Epidemiolog i član Kriznog štaba dr Predrag Kon kaže za RTS da je jasno da rast broja novozaraženih mogu da uspore restriktivnije mere. Napominje da su iz medicinskog dela Kriznog štaba predložili da 10 dana bude skraćeno radno vreme do 17 sati i… »
Brnabić: Restriktivne mere samo produžavaju agoniju, vakcinacija jedini održiv odgovor
Sandžak haber 05.10.2021
BEOGRAD – Premijerka Ana Brnabić izjavila je posle današnje sednice Kriznog štaba da će postojeće mere za suzbijanje epidemije korona virusa, i pored zahteva medicinskog dela za pooštravanjem, ostati na snazi a da je vakcinacija “jedini… »
Iza kulisa Kriznog štaba: Trvenje između medicinskog i političkog dela, a evo šta je bio predlog jednog ministra
Blic 05.10.2021
Današnja sednica Kriznog štaba protekla je u suprotstavljenim stavovima medicinskog i političkog dela. Sve vreme tokom zasedanja medicinski deo Kriznog štaba insistirao je makar na uvođenju kovid propisnica. Posle duže pauze i naglog skoka broja… »
Vesti dana »

Zelenski: Nikad nećemo priznati okupirane teritorije kao ruske; Zaharova: Smešno je slušati priče o nezavisnosti
RTS pre 6 minutajoš 8 povezanih

BLISKOISTOČNI SUKOB: Hamnei odbacuje nuklearne pregovore sa SAD; Arapske države predstavile Vitkofu plan rekonstrukcije Gaze
RTV pre 54 minutajoš 3 povezane

Skupština Republike Srpske usvojila Predlog odluke o pristupanju donošenja novog ustava
Blic pre 9 satijoš 2 povezane

Kiša i pljuskovi prete Srbiji: Stiglo najnovije upozorenje RHMZ: Evo kakvo nas vreme očekuje noćas i narednih dana
Blic pre 6 minutajoš 3 povezane

Oglasila se predsednica Meksika: Saopštila datum kada će odgovoriti na carine SAD na čelik i aluminijum
Blic pre 3 satajoš 2 povezane