Povezane vesti
Agencija za sprečavanje korupcije pokreće postupak o aferi "Pandorini papiri" u kojoj se pominje i Milo Đukanović
Blic 05.10.2021
Agencija za sprečavanje korupcije saopštila je danas da će pokrenuti postupak radi utvrđivanja činjeničnog stanja i osnovanosti navoda u vezi sa aferom " Pandorini papiri", u kojoj se pominju predsednik Crne Gore Milo Đukanović i njegov sin Blažo za… »
ASK o Đukanoviću: Pokrenućemo postupak radi utvrđivanja činjenica
Danas 05.10.2021
Agencija za sprečavanje korupcije će kao i u svim dosadašnjim slučajevima koje je inicirala medijska zajednica, pokrenuti postupak radi utvrđivanja činjeničnog stanja, javlja Radio-televizija Crne Gore povodom navoda MANS-a o malverzacijama predsednika… »
Vesti dana »

'Posle susreta koji nije doneo mir Ukrajini, Zelenski u Vašingtonu u ponedeljak
BBC News pre 6 minutajoš 31 povezana

Napad uniformisanog lica na novinara Vuka Cvijića hemijskim sredstvom tokom protesta
Naslovi.ai pre 21 minutajoš 13 povezanih

Uhapšen muškarac zbog ometanja policije! Pretresali mu kuću nakon što je njegov rođak zapalio kapiju tužioca u Paraćinu, on ih psovao i vređao!
Kurir pre 50 minutajoš 24 povezane

Vremenska prognoza Srbije: Danas vrelo i suvo, sutra promenljivo i svežije uz lokalne pljuskove i pad temperature
Naslovi.ai pre 11 minutajoš 41 povezana