Povezane vesti

Mlada nada svetskog tenisa opčinjena Novakom: Ne interesuje me samo da budem u top 20, želim da budem kao Đoković

Mlada nada svetskog tenisa opčinjena Novakom: Ne interesuje me samo da budem u top 20, želim da budem kao Đoković

Sportal blic 06.10.2021
Jedan od trenutno najperspektivnijih tenisera sveta, mladi Danac (18), iskoristio je priliku da sa javnošću podeli impesije iz svog meča sa . Talentovani Rune se sa najboljim teniserom sveta sastao nedavno, na US openu, gde je čak uspeo da nakon… »
Opčinjen je Novakom, želi da bude kao on: Mlada teniska nada otkrila zbog čega je srpski as broj jedan na svetu!

Opčinjen je Novakom, želi da bude kao on: Mlada teniska nada otkrila zbog čega je srpski as broj jedan na svetu!

Hot sport 06.10.2021
Danac Holger Rune (18) važi za jednog od najprespektivnijih tenisera. On je u jednom intervjuu otkrio kako je to stajati preko puta Novaka Đokovića. Njih dvojica igrali su nedavno, na US openu, gde je mladi teniser čak uspeo da osvoji jedan set. Srbin… »
Mladi Danac fasciniran: Đoković vam nikada ništa ne daje

Mladi Danac fasciniran: Đoković vam nikada ništa ne daje

Nova 06.10.2021
Holger Rune, mladi teniser iz Danske, veruje da bi mogao da bude i najbolji teniser planete, a biranim rečima je govorio o Novaku Đokoviću. Danac je tokom ove godine najpre odradio trening sa Đokovićem u Monte Karlu, a onda igrao sa njim i u prvom… »
"Đoković je jedan od najboljih u istoriji, nikada vam ništa ne daje": Talentovani Danac ishvalio Novaka

"Đoković je jedan od najboljih u istoriji, nikada vam ništa ne daje": Talentovani Danac ishvalio Novaka

Večernje novosti 05.10.2021
Foto: EPA-EFE/JOHN G. MABANGLO Ovaj 18-godišnjak iz Kopenhagena je od ovog ponedeljka 124. na ATP listi, ali ne krije da ima najveće moguće ciljeve u karijeri. - Moj cilj nije da budem u Top 20, već da budem najbolji igrač sveta, kao što su Rafa… »

Vesti dana »