Повезане вести
Рекордан број пацијената у ковид болници на Мишелуку
Радио 021 06.10.2021
Рекордан број пацијената налази се на лечењу у ковид болници на Мишелуку. Тренутно их је 513, што је троје више него јуче. На респиратору је такође највећи број пацијената до сада - њих 52, док их је јуче било 50. Податке које… »
У ковид болници на Мишелуку број пацијената и даље у благом порасту
Мој Нови Сад 06.10.2021
У ковид болници "Нови Сад" Клиничког центра Војводине лечи се 513 оболелих. То су три пацијента више него што их је било јуче . Број особа које дишу уз помоћ респиратора је 52, што је за два више у односу на претходни дан. У ову… »
У Ковид болници „Нови Сад“ 513 пацијената
Дневник 06.10.2021
На болничком лечењу од ковид-19 у Новом Саду је нешто више оболелих него претходног дана, а повећан је и број људи који дишу уз помоћ респиратора. У Ковид болници „Нови Сад“ Клиничког центра Војводине на лечењу од короне… »
Вести дана »
Народна банка Србије одржава стабилност девизног тржишта упркос флуктуацијама курса динара
Наслови.аи пре 26 минутајош 32 повезане
Огласио се потпарол Европске комисије о сусрету Фон дер Лајен и Вучића
Нова пре 35 минутајош 20 повезаних
Рекордне цене пелета, поскупео за више од 50 одсто: Дракулић каже да га има за извоз, а продавац из Чачка да је несташица
Глас Зајечара пре 10 сатијош 9 повезаних
Вапај Милојевиц́а из Граца: „Не забијам главу у песак – ово ми се први пут дешава“
Спутник пре 45 минутајош 56 повезаних
Ситуација са НИС-ом под америчким санкцијама: рок за решење и преговори о продаји удела
Наслови.аи пре 3 сатајош 28 повезаних



