Povezane vesti

Šekler: Ne razumem kolege, ja bih izašao iz Kriznog štaba već 100 puta

Šekler: Ne razumem kolege, ja bih izašao iz Kriznog štaba već 100 puta

Jugmedia 06.10.2021
Virusolog Milanko Šekler izjavio je danas da bi on lično odavno izašao iz Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa i da ne razume kolege koje to do sada nisu učinile. „Ja bih iz Kriznog štaba izašao već 100 puta. Čini mi se da je… »
Kon: Molio sam da me opozovu ako im smetam

Kon: Molio sam da me opozovu ako im smetam

IndeksOnline 06.10.2021
BEOGRAD – Epidemiolog i član Kriznog štaba Predrag Kon izjavio je danas da je medicinski deo štaba na sednici insistirao da se javno objavi da su oni bili za uvođenje restriktivnijih mera, kao i da je on molio da ga opozovu ako “smeta”. “To… »
Kon: Svi su bili saglasni jedino o neophodnosti vakcinacije

Kon: Svi su bili saglasni jedino o neophodnosti vakcinacije

Glas Zaječara 06.10.2021
Epidemiolog i član Kriznog štaba za borbu protiv virusa korona Predrag Kon izjavio je danas da je medicinski deo Kriznog štaba na sednici održanoj u utorak insistirao na uvođenju restriktivnijih mera, ali da su se svi saglasili jedino o neophodnosti… »
"Da li su Šveđani i Danci Idioti?" Dr Šekler prozvao deo Kriznog štaba: Baš je ekskluzivna vest da je vakcinacija važna…

"Da li su Šveđani i Danci Idioti?" Dr Šekler prozvao deo Kriznog štaba: Baš je ekskluzivna vest da je vakcinacija važna…

OK radio 06.10.2021
Virusolog dr Milanko Šekler prokomentarisao je zasedanje Kriznog štaba i aktuelnu epidemiološku situaciju na svojstven način. - Baš je ekskluzivna vest da se medicinski deo složio da je vakcinacija važna. - Baš je ekskluzivna vest da se medicinski… »

Vesti dana »