Povezane vesti

Pratio nas je! Otisci prstiju su svuda! Naša influenserka o detaljima strašne pljačke - Jedna stvar je promakla lopovu!

Pratio nas je! Otisci prstiju su svuda! Naša influenserka o detaljima strašne pljačke - Jedna stvar je promakla lopovu!

Mondo 06.10.2021
Sara se oglasila za medije nakon pljačke i otkrila detalje. Sara se oglasila za medije nakon pljačke i otkrila detalje. Influenserke, sestre Sara i Anja Damnjanović poznatije kao Sara TKD i Anja TKD oglasile su se ranije na društvenim mreža i otkrile… »
Pratili su nas i čekali pravi trenutak! Influenserka o detaljima jezive pljačke: Ukrali su nakit, satove, novac! Preturili su…

Pratili su nas i čekali pravi trenutak! Influenserka o detaljima jezive pljačke: Ukrali su nakit, satove, novac! Preturili su…

Kurir 06.10.2021
Influenserkama Sari i Anji Damnjanović opljačkana je porodična kuća u Beogradu, a tim povodom se sada oglasila Sara. - Stoji kod mene na storiju gde ću ja biti u Kragujevcu, pošto sam zaštitno lice kladionice, otišli smo porodično mama, tata… »
Jeziv prizor u domu naših influenserki: Sedimo i gledamo strahotu, moje srce je htelo da prepukne

Jeziv prizor u domu naših influenserki: Sedimo i gledamo strahotu, moje srce je htelo da prepukne

Mondo 06.10.2021
Porodica Sare TKD i Anje TKD opljačkani su tokom noći. Porodica Sare TKD i Anje TKD opljačkani su tokom noći. Poznate influenserke, sestre Sara i Anja Damnjanović poznatije kao Sara TKD i Anja TKD ali i njihova cela porodica sinoć su doživele… »
"Celu kuću su nam digli u vazduh": Opljačkane sestre influenserke, jeziv prizor u njihovom domu: "Dona je zadobila povredu…

"Celu kuću su nam digli u vazduh": Opljačkane sestre influenserke, jeziv prizor u njihovom domu: "Dona je zadobila povredu…

Blic 06.10.2021
Influenserkama Sari i Anji Damnjanović, poznatijim kao Sara TKD i Anja TKD opljačkana je kuća. Ove informacije podelila je njihova majka Aleksandra na svom Fejsbuk profilu. - Noćas između 20h i 00h obijena nam je kuća. Dona je bila u kući i… »

Vesti dana »