Povezane vesti

Posle brutalne tuče vršnjaka Oglasila se direktorka škole: "Zna se koji su dalji koraci"

Posle brutalne tuče vršnjaka Oglasila se direktorka škole: "Zna se koji su dalji koraci"

Večernje novosti 07.10.2021
Foto romanet.me O celom slučaju obavešteni su MUP, nadležno tužilaštvo, i Ministarstvo prosvete. Dragana Sretenović, direktorka OŠ "Sveti Sava" u Sremskoj Mitrovici, potvrdila je da se ovaj incident desio i navela da je povodom tog slučaja škola… »
Ružić o vršnjačkom nasilju u Sremskoj Mitrovici: Veoma sam zabrinut, održaćemo sastanke sa roditeljima

Ružić o vršnjačkom nasilju u Sremskoj Mitrovici: Veoma sam zabrinut, održaćemo sastanke sa roditeljima

Telegraf 07.10.2021
- Neophodno je da svi akteri, uključujući i porodicu, daju konstruktivan doprinos u stvaranju bezbedne i podsticajne sredine za život i razvoj dece - rekao je Ružić. Dečak (13), učenik osmog razreda OŠ "Sveti Sava" u Sremskoj Mitrovici pretukao je… »
Horor u osnovnoj školi u Sremskoj Mitrovici: Dečak (13) brutalno prebio nekoliko vršnjaka, jedan zadobio teže povrede

Horor u osnovnoj školi u Sremskoj Mitrovici: Dečak (13) brutalno prebio nekoliko vršnjaka, jedan zadobio teže povrede

Mondo 07.10.2021
Učenik osmog razreda OŠ "Sveti Sava" u Sremskoj Mitrovici brutalno je prebio nekoliko svojih vršnjaka. Učenik osmog razreda OŠ "Sveti Sava" u Sremskoj Mitrovici brutalno je prebio nekoliko svojih vršnjaka. Novi slučaj stravičnog vršnjačkog… »
Oglasila se direktorka škole u kojoj je dečak (13) prebio trojicu vršnjaka: Zna se koji su im dalji koraci

Oglasila se direktorka škole u kojoj je dečak (13) prebio trojicu vršnjaka: Zna se koji su im dalji koraci

Kurir 07.10.2021
Dragana Sretenović rekla je za Kurir da škola pokreće vaspitno-disciplinski postupak zbog vršnjačkog nasilja. U OŠ "Sveti Sava" u Sremskoj Mitrovici u ponedeljak 4. oktobra jedan dečak (13), učenk osmog razreda najpre je pretukao jednog vršnjaka… »

Vesti dana »