Povezane vesti

Jokić o ulozi oca: Učim iz dana u dan, sve ovo mi je novo

Jokić o ulozi oca: Učim iz dana u dan, sve ovo mi je novo

Večernje novosti 07.10.2021
Foto: Instagram Reporter "RTS-a" čestitao je Nikoli Jokiću rođenje ćerkice i upitao ga kako se snalazi u ulozi oca. - Hvala ne čestitkama. Ne kaže još ništa, ne razume. Možda mi je sad tako lakše da odem kada ni ne zna. Možda me se i ne seća… »
Jokić odmah dobio pitanje o ćerki, odgovor će vas oduševiti: Još uvek ništa ne kaže – ne razume, možda me se i ne…

Jokić odmah dobio pitanje o ćerki, odgovor će vas oduševiti: Još uvek ništa ne kaže – ne razume, možda me se i ne…

Hot sport 07.10.2021
Kreće u nove izazove. Najbolji svetski košarkaš Nikola Jokić, sinoć je odgirao prvi meč nakon plej-ofa i poraza od Finiksa. Srbin je ove godine odlučio da propusti reprezentativno okupljanje, zbog umora, ali i zbog rođenja ćerke. Odmah nakon… »
Ozvučili Jokića, a on celu utakmicu "bacao" fore: Urnebesan snimak - "Trener će nam dobiti infarkt" (video)

Ozvučili Jokića, a on celu utakmicu "bacao" fore: Urnebesan snimak - "Trener će nam dobiti infarkt" (video)

Mondo 07.10.2021
Nikola Jokić voli da se zabavlja, a ne smeta mu ni kada to svi slušaju. Nikola Jokić voli da se zabavlja, a ne smeta mu ni kada to svi slušaju. Nikola Jokić se vratio posle četiri meseca pauze i odigrao sjajan meč za Denver. Samo jedno poluvreme… »
Dejan Tomašević siguran da će Jokić ponovo igrati za Srbiju: Džejms nije došao zbog snimanja filma, a Nikola je bio MVP!

Dejan Tomašević siguran da će Jokić ponovo igrati za Srbiju: Džejms nije došao zbog snimanja filma, a Nikola je bio MVP!

Hot sport 07.10.2021
Sigurno je da će novi selektor dosta uticati na to. Proslavljeni srpski košarkaš Dejan Tomašević gostovao je u Jutarnjem programu Studija B. On je bio iznenađen na konstataciju da su navijači bili razočarani zbog Jokićeve odluke da ovo leto… »
Jokića tajno ozvučili, pričao je svašta: Čak je premeštao igrače VIDEO

Jokića tajno ozvučili, pričao je svašta: Čak je premeštao igrače VIDEO

Nova 07.10.2021
Nikola Jokić dobro se zabavio na klupi Denvera, tokom utakmice Nagitsa protiv Golden Stejta. Jokić je na parketu proveo samo 16 minuta i to je bilo dovoljno da pokaže zašto je MVP NBA lige. Ubacio je 17 poena uz 10 skokova, više vremena posvetio je… »
Jokić odmarao 116 dana, pa pokazao da je još zver: Dabl-dabl za 16 minuta, a pobedio ga Bjelica! (video)

Jokić odmarao 116 dana, pa pokazao da je još zver: Dabl-dabl za 16 minuta, a pobedio ga Bjelica! (video)

Mondo 07.10.2021
Vratio se MVP Nikola Jokić i poručio da je opet kandidat. Vratio se MVP Nikola Jokić i poručio da je opet kandidat. Davno je bio 13. jun kada je Nikola Jokić odigrao poslednju utakmicu u dresu Denvera u plej-ofu protiv Finiksa... Nakon toga usledio… »
Vratio se Nikola Jokić zablistao protiv Bjelice, ali ono koleno u grudi... (video)

Vratio se Nikola Jokić zablistao protiv Bjelice, ali ono koleno u grudi... (video)

Večernje novosti 07.10.2021
Foto: AP Photo/David Zalubowski Nikola Jokić je, podsetimo, zbog rođenja ćerke propustio uvodni kontrolni meč Denvera, ali je minule noći zaigrao protiv Golden Stejta, čiji je novi član Nemanja Bjelica, u drugoj proveri Nagetsa pred start… »
17, 14, 13: Sjajno veče Srba u NBA! Nikola Jokić zaigrao košarku posle 116 dana i to vrhunski, Nemanja Bjelica sjajan, Boban…

17, 14, 13: Sjajno veče Srba u NBA! Nikola Jokić zaigrao košarku posle 116 dana i to vrhunski, Nemanja Bjelica sjajan, Boban…

Sportal blic 07.10.2021
je bilo potrebno samo 16 minuta na parketu da ! Srpski as je odigrao prvi meč od kraja prošle sezone, i prvi od kada je postao tata, i posle tačno 116 dana bez košarke Jokić je u predsezonskom meču Denvera i Golden Stejta nastavio da radi tačno ono… »
MVP nagrada Jokića je uspeh ravan osvajanju medalje: Legenda podržala Nikolu - Ubediće ga da igra opet za Srbiju

MVP nagrada Jokića je uspeh ravan osvajanju medalje: Legenda podržala Nikolu - Ubediće ga da igra opet za Srbiju

Mondo 07.10.2021
Dejan Tomašević veruje da će se dosta stvari promeniti dolaskom Pešića, ali ističe da legendarni trener nema čarobni štapić. Dejan Tomašević veruje da će se dosta stvari promeniti dolaskom Pešića, ali ističe da legendarni trener nema… »
Moćni tata Nikola! MVP Jokić veličanstven na debiju u novoj sezoni!

Moćni tata Nikola! MVP Jokić veličanstven na debiju u novoj sezoni!

Sportske.net 07.10.2021
Nikola Jokić je odigrao prvi meč u novoj sezoni, tačnije predsezoni i odmah zablistao. Nagetsi su izgubili 118:116 od Voriorsa, ali u pitanju je pripremna utakmica pa poraz ne boli. MVP je odigrao sjajnih 16 minuta, 17 poena, 10 skokova, par… »
Jokić dabl-dablom ušao u predsezonu, Bobi ubacio 14 poena za devet minuta, Bjelica stao na 13

Jokić dabl-dablom ušao u predsezonu, Bobi ubacio 14 poena za devet minuta, Bjelica stao na 13

Mozzart sport 07.10.2021
Ozbiljan učinak srpskih igrača u sinoćnim okršajima. Zapaženo veče srpskih košarkaša u mečevima predsezone u NBA ligi. Nikola Jokić je bio dominantan u okršaju između Golden Stejta i Denvera (118:116). Na parketu je proveo nešto manje 16… »
Jokić je „tata“ ove igre: Moćan dabl-dabl MVP-ja za 16 minuta VIDEO

Jokić je „tata“ ove igre: Moćan dabl-dabl MVP-ja za 16 minuta VIDEO

Nova 07.10.2021
Nikola Jokić već u prvom predsezonskom meču došao do dabl-dabla, i to za samo 15 minuta i 50 sekundi na terenu. Lider Denvera je ubacio 17 poena uz 10 skokova, dodao je dve asistencije uz šut 7/11, ali njegov tim nije mogao da pobedi Golden Stejt… »

Vesti dana »