Povezane vesti

Kurc o optužbama za korupciju: Zašto stalno ja moram da budem kriv

Kurc o optužbama za korupciju: Zašto stalno ja moram da budem kriv

Politika 07.10.2021
BEČ – Austrijski kancelar Sebastijan Kurc odbacio je sve optužbe koje je protiv njega i njegovih saradnika podiglo Tužilaštvo za privredni kriminal i korupciju, upitavši „zašto on stalno mora da bude kriv”. Kurc govoreći za ORF, nije ostavio… »
Kurc uveren da će ostati na čelu vlade, uprkos istrazi za korupciju

Kurc uveren da će ostati na čelu vlade, uprkos istrazi za korupciju

Novi magazin 07.10.2021
Austrijski kancelar Sebastijan Kurc negirao je da je učinio bilo šta nezakonito i najavio da će ostati na čelu vlade, nakon što su tužioci objavili da je pod istragom zbog moguće korupcije. Međutim, stranka Zeleni, koalicioni partner Kurcove… »
Kurc najavio da će ostati na čelu vlade, uprkos istrazi zbog korupcije

Kurc najavio da će ostati na čelu vlade, uprkos istrazi zbog korupcije

N1 Info 07.10.2021
Austrijski kancelar Sebastijan Kurc negirao je da je učinio bilo šta nezakonito i najavio da će ostati na čelu vlade, nakon što su tužioci objavili da je pod istragom zbog moguće korupcije. Međutim, stranka Zeleni, koalicioni partner Kurcove… »
Kurc: Zašto bi trebalo da ja uvek budem kriv? Zeleni pripremaju rušenje vlade?

Kurc: Zašto bi trebalo da ja uvek budem kriv? Zeleni pripremaju rušenje vlade?

RTV 07.10.2021
BEČ - Austrijski kancelar Sebastijan Kurc odbacio je sve optužbe koje je protiv njega i njegovih saradnika podiglo Tužilaštvo za privredni kriminal i korupciju, upitavši "zašto on stalno mora da bude kriv". Kurc govoreći za ORF, nije ostavio… »
"Prekoračili te granicu": Predsednik Austrije opomenuo stranku kancelara Kurca zbog verbalnih napada na pravosuđe

"Prekoračili te granicu": Predsednik Austrije opomenuo stranku kancelara Kurca zbog verbalnih napada na pravosuđe

Blic 07.10.2021
Predsednik Austrije Aleksander van der Belen opomenuo je Narodnu partiju Austrije (OVP) kancelara Sebastijana Kurca, koja je, nakon pretresa prostorija od strane Tužilaštva za privredni kriminal i korupciju, napala pravosuđe. - Optuživanje pravosuđa… »

Vesti dana »