Povezane vesti

Željko Obradović otvorio dušu - znaju zašto ne pričamo! Kako se njegov odnos sa Miškom i Bilijem raspao zbog 1 poteza

Željko Obradović otvorio dušu - znaju zašto ne pričamo! Kako se njegov odnos sa Miškom i Bilijem raspao zbog 1 poteza

Mondo 07.10.2021
Željko Obradović je otvoreno pričao o odnosu sa Spanulisom i Miškom Ražnatovićem. Željko Obradović je otvoreno pričao o odnosu sa Spanulisom i Miškom Ražnatovićem. Povratak Željka Obradovića u Partizan izazvao je veliku pažnju. Kako medija… »
Željko prvi put otkrio detalje o Dudi i zašto ne priča sa Miškom Ražnatovićem

Željko prvi put otkrio detalje o Dudi i zašto ne priča sa Miškom Ražnatovićem

Nova 07.10.2021
Željko Obradovič je podigao veliku prašinu odlukom da se vrati na mesto trenera Partizana, a sada se u intervju za medije u Grčkoj gde je ostvario najveće uspehe, osvrnuo na svoju karijeru. Novinara je zanimao njegov odnos sa Dudom Ivkovićem, a… »
Obradović otkrio zašto ne komunicira sa Spanulisom i ražnatovićem: ‘Lični odnos nam se raspao! On veoma dobro zna zbog…

Obradović otkrio zašto ne komunicira sa Spanulisom i ražnatovićem: ‘Lični odnos nam se raspao! On veoma dobro zna zbog…

Hot sport 07.10.2021
Popularni Žoc poštuje košarkaško umeće nekadašnjeg reprezentativca Grčke. Nakon 30 godine, Željko Obradović je ponovo seo na klubu Partizana. Čuveni stručnjak je u dosadašnjem delu karijere osvojio čak devet titula Evrolige i imao je priliku… »
Obradović košarkašima Partizana: Navijač će oprostiti ako igrate loše, ali neće ako se ne borite

Obradović košarkašima Partizana: Navijač će oprostiti ako igrate loše, ali neće ako se ne borite

Mozzart sport 07.10.2021
„Ako sam odabrao da se vratim, onda je jasno da ne razmišljam o desetoj tituli Evrolige“, kaže legendarni trener. Raste euforija među navijačima Partizana. Dosad su miljenike gledali posredstvom televizijskog ekrana, pošto su u uvodna dva kola… »
Ovo su do sada znali samo pravi prijatelji Dude i Žoca! Obradović na ivici suza dok je govorio o Dušanu Ivkoviću: Delili…

Ovo su do sada znali samo pravi prijatelji Dude i Žoca! Obradović na ivici suza dok je govorio o Dušanu Ivkoviću: Delili…

Sportal blic 07.10.2021
Najtrofejniji trener u evropskoj košarci dao je opširan intervju za grčki portal “Sport24” u kome je pričao o svojoj karijeri, velikom prijateljstvu sa nedavno preminulim , povratku u , ali i odnosu sa jednim od najboljih košarkaša u istoriji… »
Obradović na ivici suza, emotivno o dudi ivkoviću: "Žoc" otkrio nepoznate priče o kumu - Uvek me je zvao...

Obradović na ivici suza, emotivno o dudi ivkoviću: "Žoc" otkrio nepoznate priče o kumu - Uvek me je zvao...

Mondo 07.10.2021
Trener Partizana se u opširnom razgovoru za grčke medije prisetio momenata koje je provodio sa legendarnim Dudom Ivkovićem. Trener Partizana se u opširnom razgovoru za grčke medije prisetio momenata koje je provodio sa legendarnim Dudom Ivkovićem… »
Obradović u suzama otvorio dušu grcima: Duda, ja i buzuki, razlaz sa Spanulisom i dolazak u Partizan (video)

Obradović u suzama otvorio dušu grcima: Duda, ja i buzuki, razlaz sa Spanulisom i dolazak u Partizan (video)

Večernje novosti 07.10.2021
FOTO: N. Paraušić/N. Skenderija Najtrofejniji stručnjak u evropskoj košarci pričao je o svojoj karijeri koja je počela pre 30 godina u Partizanu i sada se nastavlja na istom mestu, Zbog nedavne smrti kuma Dušana Dude Ivkovića, ali i njegove… »
Željko Obradović: ''Partizan, sad ili nikad!''

Željko Obradović: ''Partizan, sad ili nikad!''

Sportske.net 07.10.2021
Najtrofejniji evropski trener Željko Obradović krenuo je u ostvarenje visoko postavljenih ciljeva sa Partizanom ove sezone. Crno-beli su u prva dva kola AdmiralBet ABA lige savladali Zadar i Split na gostovanjima, a uoči subotnjeg susreta sa SC… »
Obradović otvorio dušu: Duda, ja i buzuki, razlaz sa Spanulisom, dolazak u KKP

Obradović otvorio dušu: Duda, ja i buzuki, razlaz sa Spanulisom, dolazak u KKP

N1 Info 07.10.2021
Najtrofejniji evropski trener svih vremena Željko Obradović tokom leta 2021. godine ponovo se obreo u centru pažnje košarkaške javnosti jer je prilično neočekivano seo na klupu Partizana, tima u kojem je počeo trenersku karijeru 30 godina ranije… »

Vesti dana »