Povezane vesti

Ivanuša: Očekujem tešku jesen i zimu u Srbiji

Ivanuša: Očekujem tešku jesen i zimu u Srbiji

Politika 07.10.2021
Direktor Kancelarije Svetske zdravstvene organizacije (SZO) u Srbiji Marijan Ivanuša izjavio je večeras da bi voleo da su u zemlji uvedene strožije epidemiološke mere jer se time, kako je rekao, smanjuje broj obolelih pa samim tim i teških slučajeva… »
Ivanuša: Kao lekar, bliži sam stavu medicinskog dela Kriznog štaba

Ivanuša: Kao lekar, bliži sam stavu medicinskog dela Kriznog štaba

Nova 07.10.2021
Direktor Kancelarije Svetske zdravstvene organizacije (SZO) u Srbiji Marijan Ivanuša izjavio je večeras da bi "voleo" da su u zemlji uvedene strožije epidemiološke mere jer se time, kako je rekao, smanjuje broj obolelih pa samim tim i teških… »
Direktor Kancelarije SZO u Srbiji: Katastrofa je ako dnevno umire 50 ljudi, ali svaka država određuje mere zaštite

Direktor Kancelarije SZO u Srbiji: Katastrofa je ako dnevno umire 50 ljudi, ali svaka država određuje mere zaštite

RTV 07.10.2021
BEOGRAD - "Situacija jeste teška, ako svakodnevno umire 50 ljudi, to je ogroman broj, za mene kao lekara to jeste katastrofa. Ako znamo da je kovid bolest koja ima svoj tok i može se pomoći, a nije početak epidemije, kada nismo imali na raspolaganju… »
Ivanuša: Voleo bih da su u Srbiji uvedene strože epidemijske mere

Ivanuša: Voleo bih da su u Srbiji uvedene strože epidemijske mere

N1 Info 07.10.2021
Direktor Kancelarije Svetske zdravstvene organizacije (SZO) u Srbiji Marijan Ivanuša izjavio je da bi voleo da su u zemlji uvedene strožije epidemijske mere jer se time, kako je rekao, smanjuje broj obolelih pa samim tim i teških slučajeva i umrlih… »

Vesti dana »