Povezane vesti
Stevanović razgovarao sa Sulikom
Danas 08.10.2021
Državni sekretar u Ministarstvu privrede Srbije Dragan Stevanović razgovarao je danas sa potpredsednikom Vlade Slovačke i ministrom privrede Rihardom Sulikom o unapređenju ekonomskih odnosa, a posebna tema bilo je održavanje Mešovite komisije za… »
Brnabić i Sulika o saradnji Srbije i Slovačke
RTV 08.10.2021
BEOGRAD - Premijerka Srbije Ana Brnabić razgovarala je danas sa potpredsednikom slovačke vlade i ministrom privrede Rihardom Sulikom o bilateralnim odnosima, te istakla da je politička saradnja dve zemlje odlična, a ekonomska sve bolja, posebno kada je… »
Brnabić sa potpredsednikom Vlade Slovačke o bilateralnim odnosima i saradnji
Novi magazin 08.10.2021
Premijerka Srbije Ana Brnabić razgovarala je danas u Beogradu sa potpredsednikom Vlade Slovačke i ministrom privrede Rihardom Sulikom o bilateralnim odnosima i saradnji. Brnabić je rekla da je politička saradnja dve zemlje odlična, a ekonomska sve bolja… »
U fokusu ekonomska saradnja i bilateralni odnosi: Premijerka Brnabić razgovarala sa novoimenovanim ambasadorom Holandije
Blic 07.10.2021
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić razgovarala je danas sa novoimenovanim ambasadorom Holandije u Srbiji Jostom Reincesom o bilateralnm odnosima, ekonomskoj saradnji i podršci Holandije evrointegracijama Srbije. Premijerka je istakla je da je prioritet… »
Vesti dana »
Počeo sastanak o NIS-u u Predsedništvu; dok se čeka odluka Vašingtona o licenci, Rafinerija je u fazi tople cirkulacije
RTS pre 16 minutajoš 34 povezane
Alarmantno zagađenje: Koncentracija PM2.5 čestica u Beogradu sinoć dostigla 349
Serbian News Media pre 1 satjoš 11 povezanih
Rafinerija u Pančevu i dalje radi: Još nije ugašena i dalje je u fazi tople cirkulacije
Kurir pre 21 minutajoš 24 povezane
Rusi tvrde: 'Osvojili smo Pokrovsk', ključni grad na istoku Ukrajine
BBC News pre 1 satjoš 26 povezanih





