Povezane vesti

Jovana (20) koja je nosila blizance i umrla od korone sahranjena u belom sanduku: Tuga, svi su nemo gledali krst i njenu sliku

Jovana (20) koja je nosila blizance i umrla od korone sahranjena u belom sanduku: Tuga, svi su nemo gledali krst i njenu sliku

Kurir 08.10.2021
Mladu devojku na večni počinak ispratili su je roditelji, verenik, rodbina i prijatelji. Jovana Petrović (20), trudnica koja je preminula u utorak od posledica koronavirusa, sahranjena je danas u kapeli na Istočnom groblju u Knjaževcu. Na večni… »
Preminula trudnica iz Knjaževca nije poslušala upozorenje! Jovana izgubila bitku sa kovidom, a doktor otkrio najveći problem

Preminula trudnica iz Knjaževca nije poslušala upozorenje! Jovana izgubila bitku sa kovidom, a doktor otkrio najveći problem

Kurir 08.10.2021
Dvadesetogodišnja trudnica Jovana Petrović iz Knjaževca preminula je u utorak u četvrtom mesecu blizanačke trudnoće od posledica koronavirusa. Trudnica je tri dana ranije primljena u Kliničkom centru Niš i od tada je bila pod neprekidnim nadzorom… »
Verenik umrle trudnice i dalje tvrdi da korona ne: Postoji?! Ovo je dosad najcrnja posledica užasne antivakcinaške kampanje!

Verenik umrle trudnice i dalje tvrdi da korona ne: Postoji?! Ovo je dosad najcrnja posledica užasne antivakcinaške kampanje!

Blic 08.10.2021
- Jovana je najpre bila negativna i zavedeno je bilo da ima bronhitis. Tek drugi test je pokazao da je pozitivna. Ne kažem da virus ne postoji, ali da tek tako i tako brzo ljudi umiru od njega nije mi baš jasno. Ovo su reči Miloša Mitića (22)… »
Moje čedo i njena čeda, sve je izgubljeno: Knjaževac ispraća preminulu trudnicu

Moje čedo i njena čeda, sve je izgubljeno: Knjaževac ispraća preminulu trudnicu

Nova 08.10.2021
Roditelji Jovane Petrović iz Knjaževca, koja je u četvrtom mesecu blizanačke trudnoće preminula od posledica zaraze korionavirusom, očajni su što umesto svadbe spremaju sahranu za svoju jedinicu. "Za koga ja sada da živim? Šta je meni sada… »
Čekali unuke, a dočekali da sahrane ćerku Neutešni roditelji: Za koga sada da živimo kad više nema naše Jovane

Čekali unuke, a dočekali da sahrane ćerku Neutešni roditelji: Za koga sada da živimo kad više nema naše Jovane

Večernje novosti 08.10.2021
ŽALOST Roditelji Bojan i Ana, Foto D. Alihodžić Nema reči utehe za majku Anu i oca Bojana koji danas na večni počinak ispraćaju ćerku jedinicu. Verenik Miloš Mitić (22) ne može da se pomiri da je njegova budućnost sa Jovanom pokopana u belom… »
Sve počinje: Bezazleno... Kako korona korak po korak oduzima život trudnice: Većina kroz bolest prođe bez posledica, a ovi…

Sve počinje: Bezazleno... Kako korona korak po korak oduzima život trudnice: Većina kroz bolest prođe bez posledica, a ovi…

Blic 08.10.2021
Stravična smrt trudnice iz Knjaževca koja je preminula od posledica korone dok je nosila blizance u Kliničkom centru u Nišu samo je jedna u nizu smrti koje se sve češće dešavaju u populaci za koju smo do nedavno mislili da je potpuno bezbedna… »

Vesti dana »