Povezane vesti
Rukometašice žele novu pobedu na gostovanju u Islandu
Nova 08.10.2021
Rukometašica Srbije Kristina Liščević i Željka Nikolić priželjkuju novu pobedu u kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2022. godine. Srbija je na startu kvalifikacija pobedila Tursku u Zrenjaninu (36:27), a u nedelju protivnik u kvalifikacijama će… »
Liščević i Nikolić: Cilj je pobeda protiv Islanda
Sportski žurnal 08.10.2021
Srbija je na startu kvalifikacija pobedila Tursku u Zrenjaninu, a u nedelju protivnik u kvalifikacijama će biti Island od 18 sati. Rukometašica Srbije Kristina Liščević i Željka Nikolić priželjkuju novu pobedu u kvalifikacija za Evropsko prvenstvo… »
Rukometašice spremne za Island: Daćemo sve za pobedu
Nova 08.10.2021
Rukometašica Srbije Jovana Kovačević očekuje da tim pobedi i Island u nastavku kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2022. godine. Posle ubedljive pobede protiv reprezentacije Turske u kvalifikacijama za EURO 2022, rukometašice Srbije u nedelju čeka… »
Vesti dana »

Milivojević: DS nije i neće učestvovati u pregovorima i predlogu prelazne Vlade koja uključuje vlast
Beta pre 7 satijoš 33 povezane

Dekan Fizičkog fakulteta: Nek ministarka prosvete dođe i uhapsi ceo fakultet
NIN pre 7 satijoš 26 povezanih

Prvi narodni zbor održan u Loznici: ‘Vrijeme da vidimo koliko nas ima spremnih’
Al Jazeera pre 8 satijoš 19 povezanih

Ko u Srbiji ima „zvučni top“: Analiza Aleksandra Radića u novom broju Nedeljnika
Nedeljnik pre 10 satijoš 31 povezana