Povezane vesti

Muzika i žene: Adel kaže da će njen novi album objasniti sinu zašto se razvela od njegovog oca

Muzika i žene: Adel kaže da će njen novi album objasniti sinu zašto se razvela od njegovog oca

BBC News 08.10.2021
Prvi intervju pop zvezde posle pet godina, uoči objavljivanja novog albuma. Britanska pevačica Adel kaže da je snimila novi album kako bi pomogla devetogodišnjem sinu da razume zašto su se ona i njegov otac razveli. „Želela sam da mu kroz pesme… »
Adel: Novi album će pomoći mom sinu da shvati zašto sam se razvela

Adel: Novi album će pomoći mom sinu da shvati zašto sam se razvela

N1 Info 08.10.2021
Britanska pevačica Adel je izjavila da je snimila novi album kako bi svom devetogodišnjem sinu pomogla da razume zašto su se ona i njegov otac razveli. „Želela sam da mu pomognem kroz ovaj album da, kada bude u dvadesetim i tridesetim godinama… »
Velika ispovest Adel: Razvela sam se jer sam bila očajna u braku

Velika ispovest Adel: Razvela sam se jer sam bila očajna u braku

Nova 08.10.2021
Britanska megazvezda Adel upisala se u istoriju kao jedina žena koja u istom mesecu deli dve naslovnice Vog magazina - britansku i američku. U ekskluzivnom intervjuu za ovaj časopis, prvom koji je dala tokom poslednjih pet godina, pevačica je… »
Adel se pretvorila u seks bombu – pevačica neprepoznatljiva na naslovnici Voga

Adel se pretvorila u seks bombu – pevačica neprepoznatljiva na naslovnici Voga

Nova 08.10.2021
Britanska megazvezda Adel upisala se u istoriju kao jedina žena koja u istom mesecu deli dve naslovnice Vog magazina - britansku i američku. U ekskluzivnom intervjuu za ovaj časopis, prvom koji je dala tokom poslednjih pet godina, pevačica je… »
Adel bila zavisna od alkohola: Plašila sam se da ne umrem kao Ejmi Vajnhaus

Adel bila zavisna od alkohola: Plašila sam se da ne umrem kao Ejmi Vajnhaus

Nova 08.10.2021
Britanska megazvezda Adel upisala se u istoriju kao jedina žena koja u istom mesecu deli dve naslovnice Vog magazina - britansku i američku. U ekskluzivnom intervjuu za ovaj časopis, prvom koji je dala tokom poslednjih pet godina, pevačica je… »

Vesti dana »