Povezane vesti

Mina Vrbaški razvezala jezik i oplela po dalili i caru: Nije štedela Dragojevićku i bivšeg: Živa nisam kako će sve da se…

Mina Vrbaški razvezala jezik i oplela po dalili i caru: Nije štedela Dragojevićku i bivšeg: Živa nisam kako će sve da se…

Kurir 08.10.2021
Zbog odnosa Dalile Dragojević i Filipa Cara u "Zadruzi 5", oglasila se i Mina Vrbaški, te prokomentarisala najnoviju aferu svog bivšeg dečka: - A šta bih rekla o personoma?! Gospođa viskomoralna, svima drži lekcije o ljubavi, odanosti, vernosti… »
Dalilin bivši dečko u šoku zbog njenog odnosa sa Carem: "Meni da neko tako muva ženu bio bi haos"

Dalilin bivši dečko u šoku zbog njenog odnosa sa Carem: "Meni da neko tako muva ženu bio bi haos"

Blic 08.10.2021
Dalila i Dejan Dragojević u rijaliti šou program "Zadruga" ušli su kao skladan bračni par, međutim u poslednje vreme sve više se priča o krizi u njihovom braku zbog Dalilinog odnosa sa Filipom Carem. Mladen Vuletić, bivša ljubav Dalile… »
Dalila Dragojević iskreno o odnosu sa Filipom Carem (VIDEO)

Dalila Dragojević iskreno o odnosu sa Filipom Carem (VIDEO)

Vesti online 08.10.2021
Tokom “Igre istine” u Beloj kući na rijaliti imanju u Šimanovcima zadrugarka Irma Sejranić postavila je pitanje Filipu Caru. – Šta misliš zašto je Dalila danas izjavila da više nema poverenja u tebe? Šta se to desilo? – pitala je Irma. –… »
Dalila se budi sa Carem, a Dejan sam: Nakon burne noći Filip posvećuje ljubavne stihove udatoj Dragojevćki! (video)

Dalila se budi sa Carem, a Dejan sam: Nakon burne noći Filip posvećuje ljubavne stihove udatoj Dragojevćki! (video)

Kurir 08.10.2021
Brak Dalile i Dejana Dragojevića ozbiljno je poljuljan zbog njenog flerta sa Filipom Carem. Međutim, Dejan je postao svega tek kada je Dalila javno priznala emocije prema Caru i poručila svima da je ona glavni krivac za sve što se dešava. Dok su… »

Vesti dana »