Povezane vesti

Radnici "Krušika" bez zdravstvenog osiguranja, mole državu za pomoć

Radnici "Krušika" bez zdravstvenog osiguranja, mole državu za pomoć

RTS 08.10.2021
Zbog teške materijalne situacije "Krušik" nije u mogućnosti da izmiruje redovne obaveze, prvenstveno prema Fondu zdravstvenog osiguranja, pa se radnicima mesecima ne overavaju zdravstvene knjižice. Na taj problem ukazali su predstavnici četiri… »
Sindikati: Bez pomoći države Krušik nije u stanju da sam servisira svoje obaveze

Sindikati: Bez pomoći države Krušik nije u stanju da sam servisira svoje obaveze

Danas 08.10.2021
Predstavnici reprezentativnih sindikata Holding kompanije (HK) Krušik Valjevo ocenili su danas da bez pomoći države Krušik nije u stanju da sam servisira svoje obaveze prema radnicima i dobavljačima. Na konferenciji za novinare, ispred kapije te… »
Sindikati „Krušika“: Od aprila radnici nemaju overene zdravstvene knjižice

Sindikati „Krušika“: Od aprila radnici nemaju overene zdravstvene knjižice

Nova 08.10.2021
Zbog smanjenog obima proizvodnje i teške materijalne situacije valjevski "Krušik" nije u mogućnosti da sve svoje obaveze servisira prema dobavljačima i fondovima. Tim povodom, četiri sindikata "Krušika" održala su ispred glavne kapije fabrike… »
Sindikati „Krušika“: Od aprila radnici nemaju overene zdravstvene knjižice

Sindikati „Krušika“: Od aprila radnici nemaju overene zdravstvene knjižice

N1 Info 08.10.2021
Zbog smanjenog obima proizvodnje i teške materijalne situacije valjevski "Krušik" nije u mogućnosti da sve svoje obaveze servisira prema dobavljačima i fondovima. Tim povodom, četiri sindikata "Krušika" održala su ispred glavne kapije fabrike… »

Vesti dana »