Povezane vesti

Bio sam sa devojkama sa estrade, a kulićevoj sve opraštam: Stefan Mihić otkrio kako se oseća zbog gej afere koju mu…

Bio sam sa devojkama sa estrade, a kulićevoj sve opraštam: Stefan Mihić otkrio kako se oseća zbog gej afere koju mu…

Kurir 08.10.2021
Marko Janjušević Janjuš i Stefan Karić zauzeli su svoje mesto, pa započeli radio-emisiju. Njihov sledeći sagovornici bili su Stefan Mihić i Ivan Radosavljević Beli, koji su se takođe osvrnuli na novu aferu koja je uzdrmala sve zadrugare. - Želeo… »
Stanija i Marijana oči u oči: Starleta pričala drugarici iza leđa, a sad se javno izvinila, pa priznala ono što joj leži…

Stanija i Marijana oči u oči: Starleta pričala drugarici iza leđa, a sad se javno izvinila, pa priznala ono što joj leži…

Kurir 08.10.2021
Marko Janjušević Janjuš i Stefan Karić zauzeli su svoje mesto, pa započeli radio-emisiju. Nakon što su Marko Osmakčić i Marijana Zonjić napustili radio, Stanija Dobrojević je uletela sa Marijanom. - S obzirom da je ona ušla poslednja, želim da… »
Dalila treba da se vodi srcem, Dejana mi je žao: Miljana Kulić razvezala jezik o gorućoj temi u Beloj kući! (video)

Dalila treba da se vodi srcem, Dejana mi je žao: Miljana Kulić razvezala jezik o gorućoj temi u Beloj kući! (video)

Kurir 08.10.2021
Marko Janjušević Janjuš i Stefan Karić zauzeli su svoje mesto, pa započeli radio-emisiju obraćanjem gledaocima i novom pesmom Nikole Grujića Gruje. Janjuš i Karić su prvo ugostili Miljanu Kulić, koja je bez dlake na jeziku komentarisala sve… »

Vesti dana »