Povezane vesti

Mitrović: Dva gola u reprezentaciji mi posebno znače

Mitrović: Dva gola u reprezentaciji mi posebno znače

Nova 08.10.2021
Reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović je uoči nastavka kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u fudbalu i meča koji očekuje Srbiju protiv Luksemburga u subotu od 20.45 govorio o rekordu po broju golova koji je postavio u dresu reprezentacije… »
Komšije, nemojte da se ljutite: Srpski golgeter govorio o svom rekordu, a potom otkrio koji gol nikada neće zaboraviti…

Komšije, nemojte da se ljutite: Srpski golgeter govorio o svom rekordu, a potom otkrio koji gol nikada neće zaboraviti…

Hot sport 08.10.2021
Svako se seća tog pogotka. Najbolji strelac u istoriji fudbalske reprezentacije Srbije jeste Aleksandar Mitrović, koji je čak 43 puta tresao protivničke mreže. U razgovoru za sajt FIFA, srpski golgeter ističe da mu to priznanje i te kako godi. –… »
Mitrović pamti komšije, na koga se ugledao i kako sa Portugalcima?

Mitrović pamti komšije, na koga se ugledao i kako sa Portugalcima?

Sportske.net 08.10.2021
Napadač reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović govorio je za zvanični sajt FIFA o svojim dostignućima u nacionalnom timu, kao i o svojim uzorima, tajnama za uspeh. Mitrović je nedavno uspeo da prestigne Stjepana Bobeka i tako postane najbolji… »
Mitrović: Omiljeni gol u dresu Srbije mi je protiv Hrvatske, mnogo sam ponosan zbog rekorda

Mitrović: Omiljeni gol u dresu Srbije mi je protiv Hrvatske, mnogo sam ponosan zbog rekorda

Mozzart sport 08.10.2021
„Mislim da smo mogli više na Mundijalu u Rusiji“, kaže Mitrogol za sajt FIFA. Sa 43 gola Aleksandar Mitrović je sada već ubedljivo najbolji strelac u istoriji naše fudbalske reprezentacije. A, daleko je još dan kada će skinuti dres Orlova i… »

Vesti dana »