Povezane vesti

Jovanjica je bio "plan B": Stvorili su paralelnu strukturu u MUP - cilj je bio rušenje Vučića

Jovanjica je bio "plan B": Stvorili su paralelnu strukturu u MUP - cilj je bio rušenje Vučića

Večernje novosti 08.10.2021
Foto: Dragan Milovanović - Ja slučaj Jovanjica ne mogu da odvojim od afere prisluškivanja perdsednika Vučića. Jovanjica je plan B organizovane grupe. Ubeđen sam i tvrdim da u MUP je formirana jedna paralelna struktura sa precizno odabranim ljudima… »
Radovanović: Ubeđen sam da su postojale paralelne strukture u MUP-u, cilj je bio prikupljanje podataka o Vučiću i njegovoj…

Radovanović: Ubeđen sam da su postojale paralelne strukture u MUP-u, cilj je bio prikupljanje podataka o Vučiću i njegovoj…

Blic 08.10.2021
Načelnik Službe za specijalne istražne metode Uprave kriminalističke policije (UKP) Tomislav Radovanović izjavio je da je "ubeđen" da je u MUP postojala paralelna struktura "sa precizno odabranim ljudima" čiji je cilj, kako je rekao, bio da… »
Načelnik: Postojala paralelna struktura u MUP-u, prikupljali podatke o Vučiću

Načelnik: Postojala paralelna struktura u MUP-u, prikupljali podatke o Vučiću

Nova 08.10.2021
Načelnik Službe za specijalne istražne metode Uprave kriminalističke policije (UKP) Tomislav Radovanović izjavio je da je "ubeđen" da je u MUP postojala paralelna struktura "sa precizno odabranim ljudima" čiji je cilj, kako je rekao, bio da… »
Prelomna tačka odlazak Stefanovića u SAD zbog predmeta Gvantanamo: Radovanović otkrio sve o "Jovanjici" i prisluškivanju…

Prelomna tačka odlazak Stefanovića u SAD zbog predmeta Gvantanamo: Radovanović otkrio sve o "Jovanjici" i prisluškivanju…

Večernje novosti 08.10.2021
Foto: Ministarstvo odbrane - Postoji logistička podrška i jedne zapadne obaveštajne službe. Imam posredna saznanja, imamo potvrdu da se radi o Zapadnoj obaveštajnoj službi, a sve se to dešavalo u vreme dok je Stefanović bio ministar – tada su… »
Načelnik: Postojala paralelna struktura u MUP, prikupljali podatke o Vučiću

Načelnik: Postojala paralelna struktura u MUP, prikupljali podatke o Vučiću

N1 Info 08.10.2021
Načelnik Službe za specijalne istražne metode Uprave kriminalističke policije (UKP) Tomislav Radovanović izjavio je da je "ubeđen" da je u MUP postojala paralelna struktura "sa precizno odabranim ljudima" čiji je cilj, kako je rekao, bio da… »
Načelnik otkrio ko je pokušao da sruši Vučića: "Imam posredna saznanja..."

Načelnik otkrio ko je pokušao da sruši Vučića: "Imam posredna saznanja..."

Srbija danas 08.10.2021
Radovanović je gostovao u Dnevniku televizije "Prva" Načelnik Službe za specijalne istražne metode (SSIM) UKP MUP Srbije, Tomislav Radovanović, gostovao je u Dnevniku televizije “Prva” u kojem je govorio o rezultatima policijske istrage u… »

Vesti dana »