Povezane vesti

Deda dečaka nastradalog na Karaburmi: Vozač može da se brani kako želi dok ja obilazim unukov grob

Deda dečaka nastradalog na Karaburmi: Vozač može da se brani kako želi dok ja obilazim unukov grob

Kurir 09.10.2021
Boban B. deda dečaka, koji je preminuo od posledica saobraćajne nesreće na Karburmi, upitan kako komentariše odbranu Lazara Gajića (38), a koji je izjavio da nije kriv, kaže da on može da se brani kako želi. - Jedno je šta on priča, a drugo je… »
Sram te bilo! Pijan ubio dečaka na pešačkom, pa u sudu rekao: Nisam kriv!

Sram te bilo! Pijan ubio dečaka na pešačkom, pa u sudu rekao: Nisam kriv!

Kurir 09.10.2021
Lazar Galić (38), koji se sumnjiči da je 18. jula u Ulici Marijane Gregoran na Karaburmi izazvao saobraćajnu nesreću u kojoj je na obeleženom pešačkom prelazu nastradao Stefan B. (9), a povređeni su dečakov brat Luka B. (5) i otac Mihajlo… »
"Besan sam i nemoćan, on kaže da nije kriv": Potresne reči dede malog Stefana koji je poginuo na Karaburmi

"Besan sam i nemoćan, on kaže da nije kriv": Potresne reči dede malog Stefana koji je poginuo na Karaburmi

Večernje novosti 08.10.2021
Foto: M. S./Fejsbuk/OFK "Gol" - Loše sam, ne mogu noću da spavam, skače mi pritisak, dobio sam šećer... Udaljio sam se od toga, nisam znao da počinje suđenje, ne čitam novine, ne gledam televiziju, preteško je ovo... - rekao je Boban, a potom je… »
"Besan sam: I nemoćan... On kaže da nije kriv..." Potresne reči dede malog Stefana kog je usmrtio vozač kukavica, pa na…

"Besan sam: I nemoćan... On kaže da nije kriv..." Potresne reči dede malog Stefana kog je usmrtio vozač kukavica, pa na…

Blic 08.10.2021
Osećam bes, nemoć... Kaže da nije kriv... - jedino je što je smogao snage da kaže Boban Balić o izjašnjenu Lazara Galića (38) da nije kriv za saobraćajnu nezgodu u kojoj je na pešačkom prelazu na Karaburmi usmrtio njegovog devetogodišnjeg… »

Vesti dana »