Povezane vesti

DANI KADA PUCAJU TIKVE- Nebojša Stefanović o Jovanici, Belivuku, prisluškivanju…

DANI KADA PUCAJU TIKVE- Nebojša Stefanović o Jovanici, Belivuku, prisluškivanju…

U centar 09.10.2021
naslovne strane današnjih novina „Monstruozne laži, želim da zaštitim svoju zemlju, svoju porodicu i predsednika republike i mog prijatelja od svih laži i manipulacija. Želim da kažem istinu, i spreman sam da sve potvrdim i poligrafski da budem… »
Vučić i Stefanović spustili loptu: Tresla se gora, rodio – razgovor u četiri oka

Vučić i Stefanović spustili loptu: Tresla se gora, rodio – razgovor u četiri oka

N1 Info 09.10.2021
Teške optužbe za zaveru i prisluškivanje predsednika Srbije upućene na račun ministra odbrane Nebojše Stefanovića ponovo nisu rezultirale posledicama. Vučić i Stefanović imali su sastanak u četiri oka, ali je posle tog razgovora predsednik… »
Plan zavere protiv predsednika Vučića: Nebojša Stefanović više neće biti uticajna ličnost na političkoj sceni Srbije…

Plan zavere protiv predsednika Vučića: Nebojša Stefanović više neće biti uticajna ličnost na političkoj sceni Srbije…

Kurir 09.10.2021
Sektor unutrašnje kontrole u MUP sprovodi opsežnu istragu po pitanju slučaja "Jovanjica" i nelegalnog prisluškivanja predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Povodom toga ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izvestio je predsednika da su… »
Da li je ovo Stefanovićev politički kraj?

Da li je ovo Stefanovićev politički kraj?

Danas 09.10.2021
Sada je još jasnije ono što je još letos bilo jasno da ministar odbrane, u prošloj vladi unutrašnjih poslova, Nebojša Stefanović neće biti ministar u narednoj vladi, te da mu je manevarski prostor za dalje političko delovanje znatno sužen, kažu… »
Aleksandar Papić: Stefanović laže o meni jer tražim da se iseli iz moje kuće

Aleksandar Papić: Stefanović laže o meni jer tražim da se iseli iz moje kuće

Nova 09.10.2021
Suvlasnik tabloida "Objektiv" Aleksandar Papić izjavio je da je ministar odbrane Nebojša Stefanović danas izrekao "brutalne laži" protiv njega, navodeći da je razlog to što je on preko svog advokata poslao zahtev za iseljenje članova Stefanovićeve… »
Stefanović: Spreman sam da se poligrafski testiram

Stefanović: Spreman sam da se poligrafski testiram

Nova 09.10.2021
Posle veoma teških optužbi i monstruoznih laži o meni želim da zaštitim svoju zemlju od onih koji joj nanose ogromnu štetu, da zaštitim sebe i svoju porodicu, predsednika Republike, i kao instituciju i kao mog prijatelja, od svih laži i… »
Aleksandar Papić: Nebojša Stefanović laže o meni zato što tražim da se iseli iz moje kuće

Aleksandar Papić: Nebojša Stefanović laže o meni zato što tražim da se iseli iz moje kuće

Danas 09.10.2021
Suvlasnik tabloida „Objektiv“ Aleksandar Papić izjavio je da je ministar odbrane Nebojša Stefanović danas izrekao „brutalne laži“ protiv njega navodeći da je razlog to što je on preko svog advokata poslao zahtev za iseljenje članova… »
Papić: Stefanović laže jer sam tražio da se njegova porodica iseli iz moje kuće

Papić: Stefanović laže jer sam tražio da se njegova porodica iseli iz moje kuće

N1 Info 09.10.2021
Suvlasnik tabloida "Objektiv" Aleksandar Papić izjavio je da je ministar odbrane Nebojša Stefanović izrekao "brutalne laži" protiv njega, navodeći da je razlog to što je on preko svog advokata poslao zahtev za iseljenje članova Stefanovićeve uže… »
Stefanović: Od svih laži najmonstruoznija da sam deo grupe zaverenika, spreman sam za poligraf

Stefanović: Od svih laži najmonstruoznija da sam deo grupe zaverenika, spreman sam za poligraf

RTS 09.10.2021
Ministar odbrane Nebojša Stefanović izjavio je da je laž da je predvodnik grupe zaverenika čiji je cilj da sruše predsednika Srbije Aleksandra Vučića i da je spreman da odmah bude poligrafski testiran. Na konferenciji za novinare u Domu Vojske… »
Stefanović demantovao navode da je deo zavere za rušenje Vučića

Stefanović demantovao navode da je deo zavere za rušenje Vučića

Glas Amerike 09.10.2021
BEOGRAD — Ministar odbrane Nebojša Stefanović demantovao je navode pojedinih službenika MUP-a Srbije da je učestovao u zaveri za rušenje predsednika Aleksandra Vučića i rekao da je spreman da se poligrafski testira. Stefanović je u subotu ujutru… »
Nebojša Stefanović: Nisam vođa grupe zaverenika, spreman sam na poligraf

Nebojša Stefanović: Nisam vođa grupe zaverenika, spreman sam na poligraf

Danas 09.10.2021
Spreman sam da u svakom trenutku stanem pred državne organe i poligraf i odgovorim na svako pitanje. Neću se zaustaviti dok svaka laž ne bude razobličena, rekao je Nebojša Stefanović, ministar odbrane na konferenciji za novinare. On je odbacio sve… »
Gosti N1: Da li je Stefanović poručio Vučiću – ako idem ja, ideš i ti?

Gosti N1: Da li je Stefanović poručio Vučiću – ako idem ja, ideš i ti?

N1 Info 09.10.2021
Novinar BIRN-a Radmilo Marković izjavio je da se ministar odbrane Nebojša Stefanović u nastupu na konferenciji za medije “još više vezao” za Aleksandra Vučića, dok novinarka Newsmax Adrije Jasmina Dobrilović smatra da je predsednik Srbije… »
Ministar oštro o stranačkom kolegi: Đukanović zna da nije običan novinar…

Ministar oštro o stranačkom kolegi: Đukanović zna da nije običan novinar…

N1 Info 09.10.2021
Ministar odbrane Nebojša Stefanović održao je konferenciju za medije, kako bi, kako je rekao, demantovao laži iznete u medijima. Stefanović je naveo da ne može da pređe preko načina na koji je, inače njegov stranački kolega Vladimir Đukanović… »
„Da li je Stefanović poručio Vučiću – ako idem ja, ideš i ti?“

„Da li je Stefanović poručio Vučiću – ako idem ja, ideš i ti?“

Nova 09.10.2021
Novinar BIRN-a Radmilo Marković izjavio je da se ministar odbrane Nebojša Stefanović u nastupu na konferenciji za medije “još više vezao” za Aleksandra Vučića, dok novinarka Newsmax Adrije Jasmina Dobrilović smatra da je predsednik Srbije… »
Stefanović odgovorio na optužbe za prisluškivanje, Jovanjicu i Belivuka

Stefanović odgovorio na optužbe za prisluškivanje, Jovanjicu i Belivuka

Nova 09.10.2021
Ministar odbrane Nebojša Stefanović obraćtio se u subotu ujutru javnosti na konferenciji za novinare koju je sazvao kako bi odgovorio na učestale optužbe pojedinih medija i visokih funkcionera MUP o svom nelegalnom postupanju u slučajevima… »
Stefanović: Nisam predvodnik grupe zaverenika, Milačić se viđao sa Belivukom

Stefanović: Nisam predvodnik grupe zaverenika, Milačić se viđao sa Belivukom

Radio 021 09.10.2021
Ministar odbrane Nebojša Stefanović izjavio je da su laži da je predvodnik "grupe zaverenika sa ciljem da se sruši Vučić". On kaže da nije neko ko radi protiv predsednika, krši zakon i radi za interese stranih država. "To su najmonstruoznije… »
Stefanović: Medijsku hajku protiv mene vode ljudi povezani s Belivukom

Stefanović: Medijsku hajku protiv mene vode ljudi povezani s Belivukom

Beta 09.10.2021
Ministar odbrane Nebojša Stefanović izjavio je danas da ga za opstrukciju istrage protiv kriminalne grupe Veljka Belivuka putem medija optužuju ljudi koji na taj način žele da prikriju svoje direktne kontakte sa Belivukom. Na konferenciji za novinare… »
Stefanović: Monstruozne laži, spreman da idem na poligraf

Stefanović: Monstruozne laži, spreman da idem na poligraf

RTV 09.10.2021
BEOGRAD - Potpredsednik Vlade Srbije i ministar odbrane Nebojša Stefanović izjavio je danas da je spreman da stane pred nadležne državne organe i da bude poligrafski ispitan o svim optužbama koje mu se stavljaju na teret. Stefanović je na… »
Ministar Stefanović na konferenciji za novinare nije želeo da odgovara na pitanja novinara o Jovanjici i kući strave u…

Ministar Stefanović na konferenciji za novinare nije želeo da odgovara na pitanja novinara o Jovanjici i kući strave u…

Blic 09.10.2021
Ministar odbrane Nebojša Stefanović danas na konferenciji za novinare nije želeo da odgovara na pitanja novinara u vezi sa slučajevima “Jovanjica” i “kuća strave u Ritopeku”. Stefanović je odbacio sve optužbe koje su na njegov račun… »
Stefanović: Monstruozne laži, spreman da idem na poligraf

Stefanović: Monstruozne laži, spreman da idem na poligraf

IndeksOnline 09.10.2021
BEOGRAD – Potpredsednik Vlade Srbije i ministar odbrane Nebojša Stefanović izjavio je danas da je spreman da stane pred nadležne državne organe i da bude poligrafski ispitan o svim optužbama koje mu se stavljaju na teret. Stefanović je na… »
Ministar odbrane Srbije: Nisam radio protiv predsednika države

Ministar odbrane Srbije: Nisam radio protiv predsednika države

Slobodna Evropa 09.10.2021
Ministar odbrane Srbije Nebojša Stefanović negirao je da je radio protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića i poručio je da je spreman da odmah bude poligrafski testiran. Stefanović je na konferenciji za novinare 9. oktobra rekao da je lažno… »
Stefanović se obratio medijima: Negirao optužbe policijskih funkcionera pa odbio da odgovara na pitanja novinara

Stefanović se obratio medijima: Negirao optužbe policijskih funkcionera pa odbio da odgovara na pitanja novinara

Kurir 09.10.2021
BEOGRAD - Ministar odbrane i nekadašnji ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović obratio se medijima negirajući optužbe policijskih funkcionera na račun da je znao za kuću strave klana Velje Nevolje u Ritopeku u kojoj su ubijani ljudi ali… »
Stefanović: Medijsku hajku protiv mene vode ljudi povezani s Belivukom

Stefanović: Medijsku hajku protiv mene vode ljudi povezani s Belivukom

Radio sto plus 09.10.2021
Na konferenciji za novinare u Domu vojske, Stefanović je kazao da su izvor tih optužbi beogradski biznismen Aleksandar Papić, vlasnik i direktor kompanije Tim sistems Toni Apostolović i bivši načelnik beogradske Uprave kriminalističke policije… »
Rat u SNS do istrebljenja: Đuka iz svih oružja „puca“ po Stefanoviću

Rat u SNS do istrebljenja: Đuka iz svih oružja „puca“ po Stefanoviću

Nova 09.10.2021
Visoki funkcioner SNS Vladimir Đukanović oštro je napao ministra odbrane Nebojšu Stefanovića. Đukanović je na društvenim mrežama osuo paljbu po Stefanoviću. „Hm, nije mi jasan dr Nebojša Stefanović. Sutra je predsedništvo stranke. Zar nije… »
Stefanović: Laž da sam predvodnik grupe zaverenika, Milačić se viđao s Belivukom

Stefanović: Laž da sam predvodnik grupe zaverenika, Milačić se viđao s Belivukom

N1 Info 09.10.2021
Minisar odbrane Nebojša Stefanović izjavio je na konferenciji za novinare da su laži da je predvodnik "grupe zaverenika sa ciljem da se sruši Vučić", da je neko ko radi protiv predsednika, krši zakon i radi za interese stranih država. "To su… »
Šta je Stefanović rekao o Jovanjici, Vučiću, Papiću…

Šta je Stefanović rekao o Jovanjici, Vučiću, Papiću…

Nedeljnik 09.10.2021
Foto Nedeljnik Ministar odbrane, a nekadašnji ministar unutrašnjih poslova, Nebojša Stefanović izjavio je na konferenciji za medije koju je lično zakazao, da je laž da je predvodnik grupe zaverenika koja ima za cilj da sruši predsednika Srbije… »
Stefanović: Papić i Milačić održavali kontakt sa Belivukom

Stefanović: Papić i Milačić održavali kontakt sa Belivukom

Nova 09.10.2021
Ministar odbrane Nebojša Stefanović optužio je na današnjoj konkferenciji za novinare u Domu vojske biznismena Aleksandra Papića i bivšeg načelnika beogradskog UKP Iliju Milačića da su održavali kontakt sa osumnjičenim za seriju ubistava… »
Klinč Nebojše i Đuke, epizoda 2: Preko toga ne mogu da pređem

Klinč Nebojše i Đuke, epizoda 2: Preko toga ne mogu da pređem

Nova 09.10.2021
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović današnju konferenciju za novinare iskoristio je i da odgovori na "provokacije" koje prethodnih nedelja stižu od njegovog partijskog kolege Vladimira Đukanovića. Dobili smo štur odgovor, koji najviše… »
Bivši načelnik beogradske UKP: Stefanović znao za kuću u Ritopeku

Bivši načelnik beogradske UKP: Stefanović znao za kuću u Ritopeku

Nedeljnik 09.10.2021
Foto Nedeljnik (Beta) – Bivši načelnik beogradske Uprave kriminalističke policije Ilija Milačić izjavio je da je istragu u slučaju kriminalne grupe Veljka Belivuka i kuće u Ritopeku zaustavio bivši ministar policije, a aktuelni ministar odbrane… »
Stefanović: Sutra ću razobličiti laži

Stefanović: Sutra ću razobličiti laži

Danas 09.10.2021
Ministar odbrane Nebojša Stefanović je rekao da će u subotu, „nakon serije izrečenih laži“, održati konferenciju za medije. Samo u toku večeri, o Stefanoviću i MUP-u pod njegovim upravljanjem, pričalo se na više kanala, a iznesene su… »
Bivši načelnik beogradske UKP Milačić: Stefanović znao za kuću u Ritopeku

Bivši načelnik beogradske UKP Milačić: Stefanović znao za kuću u Ritopeku

Danas 09.10.2021
Bivši načelnik beogradske Uprave kriminalističke policije Ilija Milačić izjavio je da je istragu u slučaju kriminalne grupe Veljka Belivuka i kuće u Ritopeku zaustavio bivši ministar policije, a aktuelni ministar odbrane Nebojša Stefanović… »
Bivši funkcioner policije: Stefanović zaustavio istragu kuće strave u Ritopeku! Stefanović: Sutra izlazim pred novinare

Bivši funkcioner policije: Stefanović zaustavio istragu kuće strave u Ritopeku! Stefanović: Sutra izlazim pred novinare

Blic 09.10.2021
Bivši načelnik beogradske Uprave kriminalističke policije Ilija Milačić rekao je večeras gostujući u emisiji "Ozbiljno sa Đukom" kod narodnog poslanika i člana SNS Vladimira Đukanovića da je ministar odbrane Nebojša Stefanović zaustavio… »
Načelnik: Postojala paralelna struktura u MUP čiji je cilj bio da prikuplja podatke o Vučiću

Načelnik: Postojala paralelna struktura u MUP čiji je cilj bio da prikuplja podatke o Vučiću

Danas 08.10.2021
Načelnik Službe za specijalne istražne metode Uprave kriminalističke policije Tomislav Radovanović izjavio je večeras da je „ubeđen“ da je u MUP-u postojala paralelna struktura „sa precizno odabranim ljudima“ čiji je cilj, kako je rekao… »

Vesti dana »