Povezane vesti

Ni cveće ni dijamanti, nego pištolj! Seki Aleksić muž za godišnjicu braka poklonio vatreno oružje - "Je l' dotle došlo?"

Ni cveće ni dijamanti, nego pištolj! Seki Aleksić muž za godišnjicu braka poklonio vatreno oružje - "Je l' dotle došlo?"

Mondo 09.10.2021
Seka Aleksić u emisiji Majke i snajke na Kurir televiziji ispričala sve o proslavi godišnjice braka i poklonu od muža Veljka. Seka Aleksić u emisiji Majke i snajke na Kurir televiziji ispričala sve o proslavi godišnjice braka i poklonu od muža… »
Veljko je za godišnjicu braka seki kupio pištolj! Pevačica priznala šta se iza toga krije, pa otkrila šta ih je dočekalo…

Veljko je za godišnjicu braka seki kupio pištolj! Pevačica priznala šta se iza toga krije, pa otkrila šta ih je dočekalo…

Blic 09.10.2021
Folk pevačica Seka Aleksić iznenadila je mnoge kada je otkrila da joj je suprug Veljko poklonio vatreno oružje. "Vatreno oružje dobila na poklon posle polaganja, naravno, od svog supruga za godišnjicu braka. A ja sam ga pitala: Jesi svestan šta si… »
Ni cveće ni čokolada: Seka Aleksić dobila neobičan poklon za godišnjicu braka

Ni cveće ni čokolada: Seka Aleksić dobila neobičan poklon za godišnjicu braka

Večernje novosti 09.10.2021
Foto: Instagram Folk pevačica nadovezala se na priču sjedne učesnice u kulinarskom šou koja je nabrajala šta sve ume da radi u životu. Nakon što je pomenula kurs upotrebe vatrenog oružja, i Seka se pohvalila svojim umećem. - Seko, zašto mi to… »

Vesti dana »