Povezane vesti

Milica Pavlović ostavlja bez daha: Grudi sevaju, Beograđani oduševljeni otišli sa nastupa pevačice (foto)

Milica Pavlović ostavlja bez daha: Grudi sevaju, Beograđani oduševljeni otišli sa nastupa pevačice (foto)

Večernje novosti 09.10.2021
Foto: Instagram printskrin Milica Pavlović se na nastupu pojavila u bež korsetu i širokim pantalonama. Prisutni su uživali u odličnoj atmosferi. Pevačica je istakla izvajanu figuru, dok su joj se grudi u korsetu jedva držale. Objava koju deli… »
(Foto): Milica Pavlović ostavila bez daha beograđane kada se pojavila na splavu: U korsetu, grudi kipe sa svih strana

(Foto): Milica Pavlović ostavila bez daha beograđane kada se pojavila na splavu: U korsetu, grudi kipe sa svih strana

Blic 09.10.2021
Mlada muzička zvezda Milica Pavlović nastupala je na splavu "Konzulat" i u lepom ambijentu napravila sjajnu atmosferu, a stajlingom očarala. Milica se, naime, na "Konzulatu" pojavila u bež korsetu i širokim pantalonama. Prisutni su uživali u… »
Estrada ostala dužna 90.000 evra, Milica otkriva: Ja se ne plašim laćine sveske, Marini sam sve platila!

Estrada ostala dužna 90.000 evra, Milica otkriva: Ja se ne plašim laćine sveske, Marini sam sve platila!

Mondo 09.10.2021
Pevačica Milica Pavlović otkrila da na novom albumu ima pesmu koju je uradila Marina Tucaković sa sinom Milanom Radulovićem Laćom. Pevačica Milica Pavlović otkrila da na novom albumu ima pesmu koju je uradila Marina Tucaković sa sinom Milanom… »

Vesti dana »