Povezane vesti

Ja mu sve plaćala, a on me tukao! Mina otkrila sve detalje veze s Mensurom - "Platio 200 evra umesto da ide u zatvor"

Ja mu sve plaćala, a on me tukao! Mina otkrila sve detalje veze s Mensurom - "Platio 200 evra umesto da ide u zatvor"

Mondo 09.10.2021
Mina Vrbaški rešila da otkrije sve o Ajdarpašiću nakon što ju je u Zadruzi nazvao "najvećom greškom svog života" Mina Vrbaški rešila da otkrije sve o Ajdarpašiću nakon što ju je u Zadruzi nazvao "najvećom greškom svog života" Nakon što je… »
Dobijao je pare od fanova i ništa nije radio! Mina udarila još jače na Mensura nakon njegove ispovesti, totalno ga ponizila!

Dobijao je pare od fanova i ništa nije radio! Mina udarila još jače na Mensura nakon njegove ispovesti, totalno ga ponizila!

Alo 09.10.2021
Ne prestaje da se nižu brutalne optužbe nakon što je Mensur prvi izjavio da mu je Mina najveća greška u životu. Nakon što je Mensur Ajdarpašić otkrio tokom "Intimnih pitanja" da mu je Mina Vrbaški najveća životna greška, koja ga je koštala… »
Mensur rekao da mu je Mina najveća greška, a SAD ona iznela sve detalje: Ja sam plaćala, on me šutirao, dolazila je i…

Mensur rekao da mu je Mina najveća greška, a SAD ona iznela sve detalje: Ja sam plaćala, on me šutirao, dolazila je i…

Kurir 09.10.2021
Nakon što je Mensur Ajdarpašić otkrio tokom "Intimnih pitanja" da mu je Mina Vrbaški najveća životna greška, koja ga je koštala mnogo toga, oglasila se bivša zadrugarka i otvoreno progovorila o njihovom odnosu i iznela niz detalja za koje javnost… »
Majka i brat su mi zamerali Mensur na ivici suza prvi put otkrio kroz kakav je haos prošao zbog veze sa Minom i priznao istinu…

Majka i brat su mi zamerali Mensur na ivici suza prvi put otkrio kroz kakav je haos prošao zbog veze sa Minom i priznao istinu…

Alo 09.10.2021
Mensur je otvorio dušu o detaljima burne veze sa starletom nakon dužeg perioda ćutanja. Mensur Ajdarpašić je ustao za crnim stolom, a tom prilikom je progovorio o bivšoj devojci Mini Vrbaški. - Opiši svoju najveću životnu grešku - glasilo je… »

Vesti dana »