Povezane vesti
Vakcinacija se preporučuje i trudnicama sa visokorizičnom trudnoćom, ali kada je najbolje vreme za to?
Prva 09.10.2021
Načelnica Dnevne bolnice u "Narodnom frontu" Ana Mitrović rekla je da se trudnice mogu vakcinisanti protiv kovida i u prvom trimestru trudnoće. Ona je objasnila da što je trudnoća starija rizik od infekcije i razvoja teže kliničke slike je veći. Dnevno… »
Načelnica „Fronta“: Vakcina može i u prva tri meseca trudnoće
Sandžak haber 09.10.2021
Načelnica Dnevne bolnice u “Narodnom frontu” Ana Mitrović izjavila je danas za RTS da se trudnice mogu vakcinisanti protiv kovida i u prvom trimestru trudnoće, a što je trudnoća starija rizik od infekcije i razvoja teže kliničke slike je veći. „Prvi i… »
Preporuka budućim majkama da se vakcinišu u prvom trimestru trudnoće
Moj Novi Sad 09.10.2021
Načelnica Odeljenja dnevne bolnice GAK "Narodni front" dr Ana Mitrović izjavila je da se trudnice mogu vakcinisati protiv Kovida-19 u prvom trimestru trudnoće jer, što je trudnoća starija, veći je rizik od infekcije i razvoja teže kliničke slike Ona je… »
Vesti dana »

Dramatičan požar u crnoj gori Vatrena stihija zahvatila kuće, gori sve živo, isključen dalekovod
Dnevnik pre 6 minutajoš 37 povezanih

Toplotni talas u Srbiji: visoke temperature, upozorenja i rizik od požara do 17. avgusta
RTV Novi Pazar pre 1 satjoš 59 povezanih

Proboj u dnr: Uska grupa „Centar“ oslobodila još jedno naselje (mapa)
Pravda pre 3 satajoš 45 povezanih