Povezane vesti

Rama: Cilj mi je da ujedinim Albaniju sa Kosovom

Rama: Cilj mi je da ujedinim Albaniju sa Kosovom

Politika 09.10.2021
TIRANA - Premijer Albanije Edi Rama rekao je danas da je cilj njegove političke karijere da se „Albanija ujedini sa Kosovom”. On je negirao da je posredi lični interes. Na televiziji Kljan u emisiji „Slobodna zona”, Rama je naglasio da je u… »
Rama: "Cilj mi je da ujedinim Albaniju sa Kosovom"

Rama: "Cilj mi je da ujedinim Albaniju sa Kosovom"

Telegraf 09.10.2021
Dodao je da sebe posle 2030. godine vidi negde drugde i daleko od politike, ali da ga to ne sprečava da ima plan za ujedinjenje Albanije i jednostrano proglašenog Kosova. Premijer Albanije Edi Rama rekao je danas da je cilj njegove političke karijere… »
Rama: Težim ka ujedinjenju Kosova i Albanije

Rama: Težim ka ujedinjenju Kosova i Albanije

Sputnik 09.10.2021
Premijer Albanije Edi Rama izjavio je da je cilj i težnja njegove karijere ujedinjenje Kosova i Albanije, negirajući da je posredi lični interes, prenosi RTK. „Predsednik Albanije i Kosova?! To nije u mojim planovima! Ujedinjenje Albanije sa… »
Šokantna izjava - sramni "cilj" karijere edija rame! "Ujedinjenje Albanije sa Kosovom? To je težnja!"

Šokantna izjava - sramni "cilj" karijere edija rame! "Ujedinjenje Albanije sa Kosovom? To je težnja!"

Srbija danas 09.10.2021
Sramotna izjava premijera Albanije. Premijer Albanije Edi Rama izjavio je da je cilj i težnja njegove karijere ujedinjenje Kosova i Albanije, negirajući da je posredi lični interes, prenosi RTK. - Predsednik Albanije i Kosova?! To nije u mojim… »

Vesti dana »