Povezane vesti

Dobitnica stana: Prvi put nisam gledala izvlačenje, kroz glavu mi je prošlo – meni je oktobar srećan mesec

Dobitnica stana: Prvi put nisam gledala izvlačenje, kroz glavu mi je prošlo – meni je oktobar srećan mesec

RTS 09.10.2021
Stanica Smiljković iz Sremčice, dobitnica stana u igri "Uzmi račun i pobedi 2021", kaže da prvi put nije gledala izvlačenje i da su svi ukućani donosili po neki račun, a najviše su skupili ona i suprug. U četvrtom jesenjem izvlačenju nagradne… »
Dobitnica stana je iz Sremčice: Kiki Lesandrić doneo sreću Beograđanki u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi"

Dobitnica stana je iz Sremčice: Kiki Lesandrić doneo sreću Beograđanki u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi"

Blic 09.10.2021
Srećna dobitnica stana u trećem kolu nagradne igre "Uzmi račun i pobedi" je Stanica Smiljković iz Sremčice , a kovertu je izvukao pevač Zorna Kiki Lesandrić. Izvučeno je i pet dobitnika automobila "fiat 500L" a automobili su otišli u mesta širom… »
Uzmi račun: Stan dobila Stanica Smiljković iz Beograda

Uzmi račun: Stan dobila Stanica Smiljković iz Beograda

RTV 09.10.2021
BEOGRAD - U četvrtom izvlačenju jesenjeg kruga nagradne igre "Uzmi račun i pobedi 2021", dodeljeno je pet automobila "fijat 500L" i stan u Beogradu, a najvredniju nagradu, stan u naselju Zemunske kapije, dobila je Stanica Smiljković iz Sremčice… »
Uzmi račun i pobedi! Kiki Lesendrić izvukao dobitnicu stana: Stanica iz Sremčice osvojila stan u Zemunskim kapijama

Uzmi račun i pobedi! Kiki Lesendrić izvukao dobitnicu stana: Stanica iz Sremčice osvojila stan u Zemunskim kapijama

Kurir 09.10.2021
Počelo je još jedno, po redu, četvrto izvlačenje nagradne igre "Uzmi račun i pobedi 2021" u jesenjem ciklusu. U bazenu je 10.970.913 koverti, a srećne dobitnike izvlači muzičar Zoran Kiki Lesendrić. Nove vlasnike, među odgovornim građanima koji… »
Stanica iz Sremčice osvojila stan u Beogradu

Stanica iz Sremčice osvojila stan u Beogradu

Nova 09.10.2021
Četvrto izvlačenje u jesenjem ciklusu nagradne igre "Uzmi račun i pobedi" održano je večeras na javnom servisu, a srećne dobitnike stana i pet automobila izvukao je muzičar Zoran Kiki Lesendrić. Dobitnica dvosobnog stana u beogradskom naselju… »
Od kurira saznala da je dobila stan: Kumo, sutra dođi na čast, sad mi nije dobro! Imala sam čudan osećaj

Od kurira saznala da je dobila stan: Kumo, sutra dođi na čast, sad mi nije dobro! Imala sam čudan osećaj

Kurir 09.10.2021
Stanica Smiljković iz beogradskog naselja Sremčica srećna je dobitnica stana u "Zemunskim kapijama" u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi"! Nju je u moru od 10.970.913 koverti, izvukao pevač Zoran Kiki Lesandrić, a u trenutku kada su pročitali… »

Vesti dana »