Povezane vesti

Relja napisao da ima novu devojku - oglasila se Nikolija! Objavila fotku kao dokaz i jednom rečenicom napravila haos!

Relja napisao da ima novu devojku - oglasila se Nikolija! Objavila fotku kao dokaz i jednom rečenicom napravila haos!

Mondo 09.10.2021
Nikolija Jovanović bila je kratka. Nikolija Jovanović bila je kratka. Nakon što je Relja Popović šokirao objavom da je istina da ima novu devojku, oglasila se i njegova supruga Nikolija Jovanović s kojom ima dve ćerke. Priča da je Relja "uhvaćen… »
Nikolija Jovanović otkrila ko je Reljina ljubavnica o kojoj svi bruje (FOTO)

Nikolija Jovanović otkrila ko je Reljina ljubavnica o kojoj svi bruje (FOTO)

Nova 09.10.2021
Nedavno je osvanuo tvit u kome se navodi da Relja Popović vara Nikoliju Jovanović saizvesnom plavušom. Vest se brzo proširila društvenim mrežama ali je po svemu sudeći veoma zabavila Relju i Nikoliju jer su oboje imali šta da kažu na temu… »
Istina je da imam novu devojku! Relja šokirao nakon što je "uhvaćen na delu" s plavušom - mreže gore zbog objave! (foto)

Istina je da imam novu devojku! Relja šokirao nakon što je "uhvaćen na delu" s plavušom - mreže gore zbog objave! (foto)

Mondo 09.10.2021
Relja Popović se oglasio posle priča! Relja Popović se oglasio posle priča! Relja Popović, koji je nedavno progovorio o pucnjavi u kojoj je umalo izgubio život, navodno je "uhvaćen na delu" s drugom, dok je Nikolija sedela kod kuće, tvrdi se na… »
Relju optužili da je prevario nikoliju sa plavušom! Pevačica se oglasila i zapušila usta svima: Ja sam mu i žena i…

Relju optužili da je prevario nikoliju sa plavušom! Pevačica se oglasila i zapušila usta svima: Ja sam mu i žena i…

Kurir 09.10.2021
Relja Popović i Nikolija Jovanović našli su se danas u žiži javnosti, jer je reper viđen kako se u bioskopu ljubi sa nepoznatom plavušom. Ove optužbe bi možda prošle neopaženo, da reper nije potvrdio ovu vest. Naime, jedna od korisnica… »

Vesti dana »