Povezane vesti

Partizan ubedljiv u Areni protiv Studentskog centra

Partizan ubedljiv u Areni protiv Studentskog centra

N1 Info 09.10.2021
Košarkaši Partizana nastavili su seriju pobeda u ABA ligi. U prvom susretu na svom parketu crno-beli su bili ubedljivi protiv podgoričkog Studentskog centra 79:57. U prvom takmičarskom meču pred domaćom publikom od kada se vratio u Partizan Željka… »
Obradović: Mur mi je rekao da će biti dobro, žao mi što Glas nije igrao

Obradović: Mur mi je rekao da će biti dobro, žao mi što Glas nije igrao

Mozzart sport 09.10.2021
„Hvala svima koji su bili u hali. Mi treba da uradimo sve da ljudi koji vole Partizan dođu“, rekao je trener Partizana. Dominantna partija Partizana bila je dovoljna za plus 22 protiv Derbija. Crno-beli su zabeležili treći trijumf u ABA ligi i… »
Rekao mi je "biću dobro", žao mi što malog nisam stavio u tim: Obradović otkrio šta je dobro, a šta mora bolje!

Rekao mi je "biću dobro", žao mi što malog nisam stavio u tim: Obradović otkrio šta je dobro, a šta mora bolje!

Mondo 09.10.2021
Trener crno-belih analizirao igru svog tima i posebno zažalio što nije mogao da koristi jednog igrača. Trener crno-belih analizirao igru svog tima i posebno zažalio što nije mogao da koristi jednog igrača. Partizan je rutinski ostvario i treću… »
Šta to nije kako Željko želi i kako je prokomentarisao ''onaj'' tajm-aut...

Šta to nije kako Željko želi i kako je prokomentarisao ''onaj'' tajm-aut...

Sportske.net 09.10.2021
Partizan ređa pobede na startu AdmiralBet ABA lige, crno-beli su u prva tri kola savladali Zadar i Split u gostima, a večeras i SC Derbi u ''Štark Areni'' sa 79:57. Ali, poslednji Obradovićev tajm-aut na oko tri minuta pre kraja utakmice i pri… »
Partizan siguran protiv SC za treću pobedu u ABA ligi

Partizan siguran protiv SC za treću pobedu u ABA ligi

Beta 09.10.2021
Košarkaši Partizana pobedili su večeras u Beogradu podgorički Studentski centar sa 79:57 (20:9, 17:14, 24:21, 18:13), u utakmici trećeg kola ABA lige. Crno-bele su do treće pobede od početka sezone i prve pred domaćom publikom vodili Alen… »
Partizanova silna premijera u Areni!

Partizanova silna premijera u Areni!

Mozzart sport 09.10.2021
Blistali Panter, Trifunović i Smailagić za trijumf protiv podgoričkog Derbija - 79:57. Treću pobedničku recku u ABA ligi upisali su košarkaši Partizana na premijeri pred domaćom publikom. Posle Zadra i Splita, pred ekipom Željka Obradovića pao… »
Partizan sa +22 deklasirao novajliju u ABA ligi

Partizan sa +22 deklasirao novajliju u ABA ligi

Vesti online 09.10.2021
Košarkaši Partizana pobedili su večeras Studentski centar 79:57 u trećem kolu ABA lige u Štark Areni u Beogradu. Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Alen Smailagić sa 13 poena i pet skokova i bez promašenog šuta, Kevin Panter je postigao 12… »
"Koji ku**c to radiš!?" željko besneo na +26 za Partizan: Tajm-aut o kom se priča, burna lekcija igračima! (video)

"Koji ku**c to radiš!?" željko besneo na +26 za Partizan: Tajm-aut o kom se priča, burna lekcija igračima! (video)

Mondo 09.10.2021
Uprkos velikom vođstvu, trener Partizana oštro je zamerio svojim igračima! Uprkos velikom vođstvu, trener Partizana oštro je zamerio svojim igračima! Tri meča i tri pobede za Željka Obradovića i Partizan u ABA ligi. Prvo su na dva gostovanja u… »
Ko je najbolji igrač Partizana? ''Grobari'' vide ''nebrušeni dijamant'' /TVITOVI/

Ko je najbolji igrač Partizana? ''Grobari'' vide ''nebrušeni dijamant'' /TVITOVI/

Sportske.net 09.10.2021
Partizan polako postaje sve ubedljiviji u AdmiralBet ABA ligi. Crno-beli su večeras pred više od pet hiljada gledalaca u ''Štark Areni'' večeras savladali SC Derbi sa 79:57, što im je treća pobeda u prva tri kola. Prava forma se još uvek čeka, ali… »
Ubedljivi Partizan, Murova povreda pokvarila utisak u ''Areni''

Ubedljivi Partizan, Murova povreda pokvarila utisak u ''Areni''

Sportske.net 09.10.2021
Kako se i očekivalo, ekipa Partizana večeras nije imala većih problema da dođe do treće uzastopne pobede u AdmiralBet ABA ligi. Crno-beli su večeras pred oko 5.300 svojih navijača savladali podgorički SC Derbi rezultatom 79:57 i pridružili se… »
Borac se bori dok Mornar tone: Čačani slavili u Baru za prvu pobedu u ovoj sezoni ABA lige

Borac se bori dok Mornar tone: Čačani slavili u Baru za prvu pobedu u ovoj sezoni ABA lige

Vesti online 09.10.2021
Košarkaši Borca iz Čačka pobedili su večeras Mornar 90:85 u Baru u trećem kolu regionalne ABA lige. Čačani su posle dva poraza upisali prvi trijumf u ligi, dok su Barani zabeležili treći poraz u nizu. Najefikasniji u pobedničkom timu bio je… »
Strašna partija bivšeg igrača Zvezde i Partizana, Mornar posrće

Strašna partija bivšeg igrača Zvezde i Partizana, Mornar posrće

Nova 09.10.2021
Košarkaši Borca iz Čačka pobedili su Mornar iz Bara u meču trećeg kola regionalne ABA lige sa 90:85. Najefikasniji na parketu bio je Sava Lešić, nekadašnji krilni centar Crvene zvezde i Partizana koji je imao 23 poena i sedam skokova za Čačane… »
Borac tesno do pobede: Treći uzastopni poraz Mornara!

Borac tesno do pobede: Treći uzastopni poraz Mornara!

Hot sport 09.10.2021
Neko je morao prekinuti niz poraza. U trećem kolu ABA lige Mornar je u Baru dočekao Borac, oba tima imala su po dva poraza, a ovo je bila utakmica koja bi mogla da odluči dalji tok sezone. Velika borba viđena je u Sportskoj dvorani Topolici, prva… »
Borac 20 minuta igrao odbranu kao Zvezda i došao do prvenca u ABA ligi!

Borac 20 minuta igrao odbranu kao Zvezda i došao do prvenca u ABA ligi!

Mozzart sport 09.10.2021
Veliki brejk Čačana u Baru – 90:85. Posle nesreće u Laktašima, i laganog poraza od Cedevite, čačanski Borac je stigao do prve pobede ABA lige ove sezone. Ekipa Marka Marinovića je čvrstom odbranom slomila napadački potencijal barskog Mornara i… »
I Borac prejak za Barane, Lešić dominirao protiv Mornara!

I Borac prejak za Barane, Lešić dominirao protiv Mornara!

Sportske.net 09.10.2021
Treće kolo AdmiralBet ABA lige i treći poraz ekipe Mornara, koja je večeras na svom terenu u Baru poražena od čačanskog Borca rezultatom 90:85. Čačanima je ovo prva pobeda u novoj sezoni, a do nje su ih predvodili sjajni Sava Lešić i Marko… »
Agonija mornara traje! Borac trojkama cepao mrežicu u Baru, Lešić briljirao za prvenac Čačana u ABA ligi!

Agonija mornara traje! Borac trojkama cepao mrežicu u Baru, Lešić briljirao za prvenac Čačana u ABA ligi!

Mondo 09.10.2021
Mornar doživeo treći uzastopni poraz, Borac slavio u Baru! Mornar doživeo treći uzastopni poraz, Borac slavio u Baru! Ako se po jutru dan poznaje Mornar će imati ogromne probleme ove sezone. Doživeli su treći uzastopni poraz u ABA ligi. Posle… »
Poluvreme: Partizan dominira, ali ne briljira, Panter i Ledej dizali publiku na noge

Poluvreme: Partizan dominira, ali ne briljira, Panter i Ledej dizali publiku na noge

Sportske.net 09.10.2021
Posle prvog poluvremena utakmice trećeg kola AdmiralBet ABA lige, Partizan u ''Štark Areni'' vodi protiv podgoričkog SC Derbija rezultatom 37:23. Ovo je prva Partizanova utakmica na domaćem terenu u novoj sezoni, ujedno i prva zvanična pred… »

Vesti dana »