Povezane vesti

Stranac kome je divlji taksista uzeo 150 evra od aerodroma do Novog Beograda, rešio da povrati svoj novac i za nas je on heroj…

Stranac kome je divlji taksista uzeo 150 evra od aerodroma do Novog Beograda, rešio da povrati svoj novac i za nas je on heroj…

Noizz 09.10.2021
Bahatost divljih taksista koji godinama vrebaju naivne i one koji prvi put dođu u Beograd, po sistemu "ako prođe - prođe" gde im uzimaju i po nekoliko hiljada više za vožnje, doživela je svoju kulminaciju pre par dana, kada je jedan od njih, strancu… »
"Uspeo sam da ga uhvatim dok je čekao drugog idiota poput mene" Stranac koga je divlji taksista opljačkao u Beogradu, rešio…

"Uspeo sam da ga uhvatim dok je čekao drugog idiota poput mene" Stranac koga je divlji taksista opljačkao u Beogradu, rešio…

Blic 09.10.2021
Ko hoće nađe način, čak i onda kada sve izgleda beznadežno - reči su kojima je najbolje opisati nastavak sage stranca koji je opelješen od strane divljeg taksiste na beogradskom aerodromu. Naime, nakon što je ostao bez skoro 150 evra, on je rešio… »

Vesti dana »