Povezane vesti

Ana Nikolić: Izazvala sam sudar, kriva sam!

Ana Nikolić: Izazvala sam sudar, kriva sam!

Svet plus 10.10.2021
Izazvala sam sudar, kriva sam, bila sam uznemirena i tako sela u kola... Najvažnije je da niko nije povređen, a štetu koju sam napravila ću naravno platiti - poručila je Ana Nikolić. Ana Nikolić oglasila se nakon vesti da je izazvala sudar… »
Ana Nikolić priznala da je izazvala udes i oštetila vozila: Bila sam uznemirena

Ana Nikolić priznala da je izazvala udes i oštetila vozila: Bila sam uznemirena

Nova 10.10.2021
Pevačica Ana Nikolić oglasila se nakon što je u noći između petka i subote izazvala sudar, odnosno, kada je izgubila kontrolu nad automobilom kojim je upravljala i oštetila tri parkirana automobila. Ana je potvrdila da je izazvala udes, a otkrila je… »
Ana Nikolić se oglasila posle saobraćajke koju je izazvala: Bila sam veoma uznemirena, ali ne bežim od odgovornosti! Idem i…

Ana Nikolić se oglasila posle saobraćajke koju je izazvala: Bila sam veoma uznemirena, ali ne bežim od odgovornosti! Idem i…

Kurir 10.10.2021
Ana Nikolić izgubila je kontrolu nad vozilom marke "Mercedes" nemačkih tablica i prednjom desnom bočnom stranom udarila automobil "Škoda fabia" koji je bio parkiran, a sada se nakon svega oglasila. Pevačica je istakla da je bila veoma uznemirena kada… »
ŠOK! Ana Nikolić POLUPALA tri automobila i POBEGLA! Evo u kakvom je stanju tada bila!

ŠOK! Ana Nikolić POLUPALA tri automobila i POBEGLA! Evo u kakvom je stanju tada bila!

Svet & Skandal 10.10.2021
Ana Nikolić imala je udes u beogradskom naselju Voždovac, kada je izgubila kontrolu nad svojim vozilom i polupala čak tri parkirana automobila. Nikolićeva se sada oglasila i otkirla kako je došlo do udesa, kako se oseća i da li je priznala krivicu… »
Izazvala sam udes i snosiću posledice! Oglasila se Ana Nikolić nakon saobraćajke, otkrila sve detalje!

Izazvala sam udes i snosiću posledice! Oglasila se Ana Nikolić nakon saobraćajke, otkrila sve detalje!

Mondo 10.10.2021
Ana Nikolić nedavno je doživela saobraćajnu nezgodu. Ana Nikolić nedavno je doživela saobraćajnu nezgodu. Pevačica Ana Nikolić je pre nekoliko večeri oko dva sata ujutru na Voždovcu izgubila kontrolu nad svojim vozilom marke "mercedes" i… »

Vesti dana »