Povezane vesti
Linta: Neprihvatljivo da nema optužnica za zločine nad Srbima u zapadnokrajiškim opštinama
Danas 10.10.2021
Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta ocenio je danas kao „neprihvatljivo“ što Tužilaštvo za ratne zločine još nije podiglo optužnice protiv odgovornih za ubistva 1.644 i proterivanje više od 120.000 Srba iz 13 zapadnokrajiških opština u BiH… »
Ubijeno više od dve hiljade srpskih civila: Danas će biti obeleženo 26 godina od stradanja Srba u Zapadnoj Krajini
Srbija danas 10.10.2021
U Mrkonjić Gradu danas će biti obeleženo 26 godina od stradanja Srba u zapadnoj Krajini, kada je u združenoj akciji Hrvatske vojske, HVO-a i takozvane Armije BiH, ubijeno više od 2.000 srpskih vojnika i civila, a proterano 120.000. Tim povodom, na… »
Vesti dana »

Ruski dronovi izazvali haos: Tusk najavio čvrste mere: "Odbacujemo sve manipulacije i dezinformacije koje sugerišu da Ukrajina stoji iza ovog napada"
Blic pre 17 minutajoš 1 povezana

Nova dokumentarna serija "Kultura Srba u Hrvatskoj" od 16. septembra na RTS: Scenaristkinja Nataša Drakulić o tome kako je identitet opstajao uprkos vremenu i okolnostima
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Biće toplo, ali po novoj ceni: Grejanje u Beogradu poskupljuje, evo i za koliko: Detaljna računica
Blic pre 3 satajoš 1 povezana