Povezane vesti

Stalno ističe da nikada neće zaboraviti delije i Beograd: Bivši košarkaš Zvezde oduševio navijače!

Stalno ističe da nikada neće zaboraviti delije i Beograd: Bivši košarkaš Zvezde oduševio navijače!

Hot sport 10.10.2021
Ima samo lepe uspomene. Iako u Crvenoj zvezdi nije igrao dugo, Dilan Enis je pridobio simpatije svih navijača. Pre nego što je stigao među crveno-bele, nastupao je za Megu, pa je na kraju dobio i srpski pasoš zbog nastupa u Kupu, no ipak, za njega je… »
''Ja sam počasni Srbin, to neću zaboraviti nikad'': Igrao za dva kluba u Beogradu, a Zvezdu će pamtiti doživotno!

''Ja sam počasni Srbin, to neću zaboraviti nikad'': Igrao za dva kluba u Beogradu, a Zvezdu će pamtiti doživotno!

Mondo 10.10.2021
Bek koji je nekoliko meseci nastupao za srpske klubove nikad neće zaboraviti našu zemlju. Bek koji je nekoliko meseci nastupao za srpske klubove nikad neće zaboraviti našu zemlju. Bek koji ima kanadski i srpski pasoš ponosan je na vreme provedeno u… »
„Kratko sam bio u Zvezdi, ali sam počasni Srbin do kraja života“

„Kratko sam bio u Zvezdi, ali sam počasni Srbin do kraja života“

Nova 10.10.2021
Kanadski košarkaš Dilan Enis podseća da je njegov kratak boravak u dresu Crvene zvezde ipak upamtio samo po dobrim stvarima. Enis je u Zvezdi proveo nekoliko meseci u sezoni 2017/2018, nakon prelaska iz Mege. Eksplozivni atletski bek se ipak nije… »

Vesti dana »