Povezane vesti

Dodik: Sastao bih se sa Izetbegovićem i Čovićem, bez stranaca

Dodik: Sastao bih se sa Izetbegovićem i Čovićem, bez stranaca

Politika 10.10.2021
Predsednik Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) i srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik, izjavio je danas, prenosi Tanjug, da je spreman da razgovara sa bilo kojim domaćim političarem u BiH, ali bez prisustva stranaca. Dodik je istakao da… »
Dodik: Sastao bih se sa Izetbegovićem i Čovićem, ali bez stranaca

Dodik: Sastao bih se sa Izetbegovićem i Čovićem, ali bez stranaca

Pravda 10.10.2021
Predsednik Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) i srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik, izjavio je danas da je spreman da razgovara sa bilo kojim domaćim političarem u BiH, ali bez prisustva stranaca. Dodik je istakao da nije tačna… »
Dodik: Spreman sam na razgovor s Izetbegovićem, ali bez prisustva stranaca

Dodik: Spreman sam na razgovor s Izetbegovićem, ali bez prisustva stranaca

Novi magazin 10.10.2021
Srpski član Predsedništva BiH i lider Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik izjavio je danas da je spreman da razgovara s bilo kojim domaćim političarem u BiH, ali bez prisustva stranaca. Dodik je naveo da nije tačna tvrdnja lidera… »
Dodik: Spreman sam na razgovor sa Izetbegovićem, ali bez prisustva stranaca

Dodik: Spreman sam na razgovor sa Izetbegovićem, ali bez prisustva stranaca

N1 Info 10.10.2021
Srpski član Predsedništva BiH i lider Saveza nezavisnih socijaldemokrata Milorad Dodik izjavio je da je spreman da razgovara sa bilo kojim domaćim političarem u BiH, ali bez prisustva stranaca. Dodik je naveo da nije tačna tvrdnja lidera Stranke… »
Bakir Izetbegović uhvaćen u laži: Milorad Dodik razotkrio podvalu lidera SDA

Bakir Izetbegović uhvaćen u laži: Milorad Dodik razotkrio podvalu lidera SDA

Večernje novosti 10.10.2021
Foto: Arhiva Milorad Dodik je naglasio da nije tačna tvrdnja lidera SDA Bakira Izetbegovića da je odbio sastanak sa njim. - Pre dva dana je neko primetio izjavu Izetbegovića, koji je rekao da je odbio sa mnom neki sastanak. To, naravno, nije tačno… »

Vesti dana »