Povezane vesti

Nakon što ga je prijavila za nasilje, Grnčarski presreo suprugu na ulici! Maneken vređao i pretio: K*rvetino, sahraniću te!

Nakon što ga je prijavila za nasilje, Grnčarski presreo suprugu na ulici! Maneken vređao i pretio: K*rvetino, sahraniću te!

Kurir 10.10.2021
Pre nekoliko dana u domaćim medijima kao bomba odjeknula je vest da je Nebojša Grnčarski, vlasnik jedne modne agencije i maneken, zlostavljao svoju suprugu Draganu. Prema saznanjima Kurira Dragana je danas ponovo prijavila još uvek zakonitog supruga… »
"Ku*vetino jedna, sahraniću te" Dragana Grnčarski ponovo prijavila supruga vlasnika modne agencije "Select", pratio je iako…

"Ku*vetino jedna, sahraniću te" Dragana Grnčarski ponovo prijavila supruga vlasnika modne agencije "Select", pratio je iako…

Blic 10.10.2021
Dragana Grnčarski, supruga Nebojše Grnčarskog, vlasnika modne agencije "Select", nedavno je, kako je "Blic" ekskluzivno saznao, podnela prijavu protiv njega zbog navodnog nasilja u porodici, a danas ga je ponovo prijavila za pretnje koje joj je, prema… »
Dragana progovorila o incidentu, Nebojša tvrdi da ona laže! Grnčarski: Ona mene maltretira, ušla je u alkohol!

Dragana progovorila o incidentu, Nebojša tvrdi da ona laže! Grnčarski: Ona mene maltretira, ušla je u alkohol!

Kurir 10.10.2021
Nakon vesti da je Nebojša Grnčarski presreo suprugu Draganu na ulici gde ju je vređao i pretio joj, ona je detaljno objasnila šta se desilo. - Oko 9 časova jutros izašla sam iz stana koji sam iznajmila u tajnosti kako bi se sakrila od Nebojše koji… »

Vesti dana »