Povezane vesti
Još 171 novozaraženih Kragujevčana, raste broj pacijenata na respiratoru
Veliki park 11.10.2021
Na osnovu 908 uzoraka obrađenih u laboratoriji „Kraguj“ Instituta za javno zdravlje u Kragujevcu i Antigenskim testovima Domova zdravlja Šumadijskog okruga, još 223 osobe su zaražene virusom covid-19. Od tog broja iz Kragujevca je 171, Aranđelovca 27… »
Najnovije korona brojke za Kragujevac i Šumadiju
InfoKG 11.10.2021
Od 908 obrađenih uzoraka na COVID 19, virus je, u opštinama Šumadijskog okruga, potvrđen kod 223 pacijenta. Od toga, novoobolelih Kragujevčana je 171. Distribucija novoobolelih od COVID-a 19 po opštinama Šumadijskog okruga je sledeća: Kragujevac 171… »
U Šumadiji 223 novozaraženih korona virusom
Pressek 11.10.2021
Od 908 testiranih uzoraka, čiji su rezultati stigli u nedelju do 20 sati, 223 su bila pozitivna na kovid-19. U pitanju su 171 osoba iz Kragujevca, 27 iz Aranđelovca, 8 iz Topole, 4 iz Rače, 6 iz Knića, 3 iz Batočine i 4 iz Lapova, navodi se u izveštaju… »
Korone brojke od juče u Šumadiji padaju- raste broj pacijenata na respiratoru!
U centar 11.10.2021
Izveštaj Instituta za javno zdravlje „Kragujevac“ od sinoć (NEDELJA, 10. 10. 2021. godine, do 20 časova) prenosimo integralno. Izveštaj za Šumadijski okrug potpisao je dr Dragan Vasiljević, direktor ustanove. * Kovid laboratorija „Kraguj“ Institut za… »
Vesti dana »
Više opština Zapadne Srbije bez vode zbog kvara na cevovodu, vanredna situacija u Čačku i Gornjem Milanovcu
RTS pre 1 satjoš 37 povezanih
U Urgentnom centru pregledan 21 pacijent povređen u nesreći na Dorćolu, jedan zadržan na lečenju
RTS pre 2 satajoš 121 povezana
Srbi sve više troše u inostranstvu: Deficit u turizmu skočio na skoro pola milijarde evra
Dnevnik pre 2 satajoš 33 povezane
Al Arabija: Iran spreman da prebaci obogaćeni uranijum u Kinu uz garancije Pekinga
Insajder pre 1 satjoš 38 povezanih





