Povezane vesti

Dejan Dragojević nakon prolivenih suza utehu pronašao u njoj! Uleteo u Belu kuću i odmah joj pao u zagrljaj! (video)

Dejan Dragojević nakon prolivenih suza utehu pronašao u njoj! Uleteo u Belu kuću i odmah joj pao u zagrljaj! (video)

Kurir 11.10.2021
Dejan Dragojević vratio se u Belu kuću nakon završenog intervjua sa voditeljem. Dalila Dragojević sedela ja nagarnituri u dnevnoj sobi, a on joj se pridružio. - Dođi - rekla je Dalila, pa zagrlila Dejana. Njih dvoje grlili su se neko vreme, a Dejan… »
Dejan Dragojević: Osetim kad neko hoće da mi zabije nož u leđa!

Dejan Dragojević: Osetim kad neko hoće da mi zabije nož u leđa!

Svet plus 11.10.2021
Dejan Dragojević otvorio dušu i zaplakao! Mene ubija trenutno samo to što ne spava sa mnom, to me ubija. Kad osetim da će neko da mi zabije nož u leđa i ja sam svestan toga. U toku je specijalna emisija, voditeljka Dušica Jakovljević je ugostila… »
Dejan Dragojević se gušio u suzama! Otkrio potresne detalje iz braka sa Dalilom, progovorio o problemima i potpuno se slomio!

Dejan Dragojević se gušio u suzama! Otkrio potresne detalje iz braka sa Dalilom, progovorio o problemima i potpuno se slomio!

Kurir 11.10.2021
U Šiša baru Dejan Dragojević je da porazgovarao sa voditeljem i otkrije sve ono što mu leži na duši. - Dobro veče Dejane, da li ti na raspoloženje utiču samo vremenske neprilike ili postoji još nešto? O čemu razmiljaš svo ovo slobodno vreme… »

Vesti dana »