Povezane vesti

"Slao sam ubice, špijune i pravio drogu": Odbegli visoki zvaničnik otkriva jezive tajne Kim Džong Una: Bio sam lojalan, ali…

"Slao sam ubice, špijune i pravio drogu": Odbegli visoki zvaničnik otkriva jezive tajne Kim Džong Una: Bio sam lojalan, ali…

Blic 11.10.2021
Kim Kuk Song radio je 30 godina u vrhu moćne severnokorejske špijunske agencije. Čuvao je njihove tajne, slao ubice da eliminišu kritičare i čak izgradio ilegalnu laboratoriju za proizvodnju droge kako bi sakupio fondove za “revoluciju”. Sada je… »
Bivši severnokorejski špijun i visoki oficir govorio za Bi-Bi-Si

Bivši severnokorejski špijun i visoki oficir govorio za Bi-Bi-Si

Danas 11.10.2021
Kim Kuk- Song, bivši pukovnik u vojsci Severne Koreje, sada disident na južnom delu ostrva govorio je za Bi-Bi-Si i potvrdio mnoge priče zapadnih medija o načinu vladavine na severnom delu korejskog poluostrva. Kim je proveo 30 godina u vojsci i… »
Mučna ispovest Bio je jedan od glavnih operativaca Severne Koreje, duboko je verovao u režim a onda je pobegao: Bio sam…

Mučna ispovest Bio je jedan od glavnih operativaca Severne Koreje, duboko je verovao u režim a onda je pobegao: Bio sam…

Kurir 11.10.2021
Kim Kuk-song pobegao je iz Severne Koreje kako bi spasao sebi život, uprkos tome što je bio visoko pozicionirani zvaničnik špijunskih agencija. Sada otkriva kako je bilo biti "oči, uši i mozak Vrhovnog lidera". Kim Kuk-song bio je visoko… »
Bivši agent: Kim formirao timove za ubijanje kritičara i protivnika

Bivši agent: Kim formirao timove za ubijanje kritičara i protivnika

Al Jazeera 11.10.2021
Kim Kuk-song je 2014. godine bio prisiljen napustiti Sjevernu Koreju kako bi spasio život, a danas živi u Seulu i radi za južnokorejske obavještajne službe. Bivši agent iz Sjeverne Koreje Kim Kuk-song tvrdi da je sjevernokorejski lider Kim Jong-un… »

Vesti dana »