Povezane vesti

"Prekinuo sam kontakt sa ćerkom Sofijom": Željko Šašić o najtežim trenucima: "Najbitniji ljudi su mi otišli u nekoliko…

"Prekinuo sam kontakt sa ćerkom Sofijom": Željko Šašić o najtežim trenucima: "Najbitniji ljudi su mi otišli u nekoliko…

Blic 11.10.2021
Pevač Željko Šašić govorio je o najtežim trenucima u svom životu i tom prilikom priznao da je prekinuo svaki kontakt sa ćerkom Sofijom, koju je dobio iz braka sa bivšom ženom Sonjom Vuksanović, koja se posle razvoda od Šašića udala za Acu… »
Željko Šašić o najvećoj boli: Svi su me ostavili za par meseci, pa i ćerka Sofija

Željko Šašić o najvećoj boli: Svi su me ostavili za par meseci, pa i ćerka Sofija

Mondo 11.10.2021
Mislio je da ima ljude za ceo život ali stvari su iznenada promenile. Mislio je da ima ljude za ceo život ali stvari su iznenada promenile. Pevač Željko Šašić otkrio je da ga je zadesila teška situacija, tačnije da su najbitniji ljudi u njegovom… »
Šašić o najtežim momentima života: Najbitniji ljudi su mi otišli u nekoliko meseci, prekinuo sam kontakt sa ćerkom…

Šašić o najtežim momentima života: Najbitniji ljudi su mi otišli u nekoliko meseci, prekinuo sam kontakt sa ćerkom…

Kurir 11.10.2021
Pevač Željko Šašić rekao je da je u teškim životnim momentima morao da se pomiri sa željama bliskih osoba. Situacija koja ga je zadesila, jeste da su najbitniji ljudi u njegovom životu morali da odu. - Najbitniji ljudi u životu su mi otišli u… »

Vesti dana »