Povezane vesti
Bez dogovora o cijeni struje za privrednike u Federaciji BiH
Slobodna Evropa 11.10.2021
Ministar energije, rudarstva i industrije Federacije BiH (FBiH) Nermin DŽindić izjavio je u Sarajevu u ponedjeljak, 11. oktobra da bi u narednih 15 dana trebalo da bude održana tematska sjednica federalne Vlade o formiranju cijena električne energije… »
Babišov poraz u Češkoj lekcija za Orbana u Mađarskoj
Slobodna Evropa 11.10.2021
Iznenađujući poraz na parlamentarnim izborima češkog premijera milijardera Andreja Babiša nagoveštava da je populistički talas, koji je ojačao tokom migrantske krize 2015. godine u istočnoj i centralnoj Evropi, sada u povlačenju, pišu svetski… »
Vesti dana »

U Srbiji Dan žalosti zbog tragedije u Severnoj Makedoniji
Serbian News Media pre 54 minutajoš 46 povezanih

UŽIVO „Policija je upotrebila preveliku silu“: Studentkinja otkriva šta se noćas desilo u Novom Sadu, ispred Skupštine stigao kordon u punoj opremi
Nova pre 30 minutajoš 29 povezanih

BLISKOISTOČNI SUKOB: Broj poginulih u izraelskim napadima na Gazu porastao na 326; Liban i Sirija dogovorili prekid vatre
RTV pre 0 minutajoš 19 povezanih

Novosadski studenti pokušali da blokiraju Skupštinu grada, policija ih napala
Insajder pre 55 minutajoš 9 povezanih