Povezane vesti

Progovorila majka ubijenog Gorana Đokića: Ovo je bio naš poslednji susret

Progovorila majka ubijenog Gorana Đokića: Ovo je bio naš poslednji susret

Nova 11.10.2021
Kuća Đokića u aleksinačkom selu Moravac za kratko vreme ponovo je zavijena u crno. Nakon što joj je preminuo jedan sin, Stojanki Đokić stigla je vest da je ostala i bez Gorana, snahe Gordane i dvadestpetogodišnje unuke Lidije koju je volela iznad… »
Bolne ispovest majke ubijenog Gorana Đokića: Izgubila sam sinove, ali duša me boli za unukom

Bolne ispovest majke ubijenog Gorana Đokića: Izgubila sam sinove, ali duša me boli za unukom

Večernje novosti 11.10.2021
Foto: J.Ćosin Goranu i sebi sam sipala po rakiju, pa smo i nazdravili. Kada su krenuli kući, unuka je mahala prstom: "Bako, kada ćeš da dođeš, dugo nisi bila? Molim te, hrani mi životinje, nemoj da zaboraviš", rekla je pre nego što je zatvorila… »
"Izgubila sam prvog sina, SAD i njih troje": Majka ubijenog Gorana Đokića slomljena od bola, kaže da najviše pati za…

"Izgubila sam prvog sina, SAD i njih troje": Majka ubijenog Gorana Đokića slomljena od bola, kaže da najviše pati za…

Blic 11.10.2021
Kuća porodice Đokić u aleksinačkom selu Moravac za kratko vreme ponovo je zavijena u crno. Nakon što joj je preminuo jedan sin, Stojanki Đokić stigla je vest da je ostala i bez Gorana, snahe Gordane i dvadestpetogodišnje unuke Lidije koju je… »

Vesti dana »