Povezane vesti

Putin se zakašljao na sednici: Nemam kovid, sve je u redu

Putin se zakašljao na sednici: Nemam kovid, sve je u redu

Politika 11.10.2021
MOSKVA – Predsednik Rusije Vladimir Putin zakašljao se danas tokom sastanka vlade, što je prenošeno na televiziji, a nakon sednice izjavio je da se dobro oseća i da se testira na kovid bukvalno svaki dan. „Ne brinite, sve je u redu. Testiraju me… »
Putin kašljao tokom televizijskog prenosa, pa se pravdao da je zdrav

Putin kašljao tokom televizijskog prenosa, pa se pravdao da je zdrav

Nova 11.10.2021
Ruski predsednik Vladimir Putin, "ulovljen" u televizijskom prenosu kako kašlje tokom sastanka vlade, u ponedeljak je rekao zvaničnicima kako je dobro i da se testira na kovid-19 gotovo svakodnevno, prenosi Hina. „Ne brinite, sve je u redu. Testiraju… »
Putin snimljen kako kašlje na sastanku ruske vlade: Dušebrižnicima zabrinutim za njegovo zdravlju odmah uputio vrlo jasnu…

Putin snimljen kako kašlje na sastanku ruske vlade: Dušebrižnicima zabrinutim za njegovo zdravlju odmah uputio vrlo jasnu…

Kurir 11.10.2021
Ruski predsednik Vladimir Putin, uhvaćen u televizijskom prenosu kako kašlje tokom sastanka vlade, tvrdi da je dobro da se skoro svakodnevno testira na koronavirus. "Ne brinite, sve je u redu. Praktično me svakodnevno testiraju, ne samo na koronu… »
Putin kašljao tokom televizijskog prenosa, pa se pravdao da je zdrav

Putin kašljao tokom televizijskog prenosa, pa se pravdao da je zdrav

N1 Info 11.10.2021
Ruski predsednik Vladimir Putin, "ulovljen" u televizijskom prenosu kako kašlje tokom sastanka vlade, u ponedeljak je rekao zvaničnicima kako je dobro i da se testira na kovid-19 gotovo svakodnevno. „Ne brinite, sve je u redu. Testiraju me praktično… »
Zabrinuli se za putinovo zdravlje: Oglasio se ruski predsednik, otkrio šta se dešava

Zabrinuli se za putinovo zdravlje: Oglasio se ruski predsednik, otkrio šta se dešava

Večernje novosti 11.10.2021
Foto: Alexei Nikolsky, Sputnik, Kremlin Pool Photo via AP Odgovarajući na pitanje Valentine Matvienko, ruski lider je rekao da je kašalj posledica aktivnosti i kretanja po hladnom vremenu, i da se oseća odlično. - Valentina Ivanovna, ne brini, sve je… »

Vesti dana »